Arama

Anafartalar'a alt yapı müjdesi

6 yıl önce

Benim Mahallem projesine kapsamında Anafartalar ve Fatih mahallelerinde ikamet eden kadınlarla bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, alt yapısı biten Fatih Mahallesi'nde üst yapı çalışmalarının devam ettiğini, Anafartalar Mahallesi’nde ise bu yıl altyapı çalışmalarına başlanacağının müjdesini verdi.

Anafartalar'a alt yapı müjdesi
ad image
ad image

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi’nin sürdürdüğü “Benim Mahallem” projesi kapsamında Anafartalar ve Fatih Mahallesi'nde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Servergazi Parkı'nda düzenlenen etkinliğe, Başkan Osman Zolan'ın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve kadınlar katıldı.

Başkan Zolan, kent merkezindeki 10 mahallede tamamladıkları alt yapıya değinerek, "Maalesef bu bölgelerdeki altyapımız çok kötü durumdaydı. 40-50 yıl önce yapılmış alt yapı hatları küflenmiş, 1 metrelik boruda 15-20 tane delik bulunan yerler vardı. İçme suyu hatlarına 100 bin metreküp su veriyorsunuz, 40 bin metreküpü eve ulaşıyor, 60 bini boşa gidiyordu. Belediye Başkanı olarak bunları görüp harekete geçmeseydim, doğru olur muydu? Bir şehirde altyapı yoksa o şehrin üst yapısında ne olursa olsun, yok hükmündedir” diye konuştu.

Alt yapısı tamamlanan bölgeler 100 yıl alt yapı çalışması görmeyecek

Alt yapısı tamamlanan Fatih Mahallesi'nde artık yağmur suyunun ayrı hattı bulunduğunu, tıkanmalardan dolayı evleri su basmayacağını anlatan Başkan Osman Zolan, " Alt yapısını tamamladığımız bölgeler artık 100 yıl alt yapı çalışması görmeyecek. İnşallah bu yıl içinde bu güzellikleri Anafartalar mahallemizde de yapacağız" dedi. Denizli'de hayata geçirdikleri projeleri tek tek anlatan Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Allah'ım sizlerden razı olsun bizlere hep destek veriyorsunuz. Biz de sizin verdiğiniz emanete sahip çıkmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz." 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image