Arama

'Anavatan' yıldızı Mandy Patinkin mültecilere hoş geldiniz

6 yıl önce

Emmy ve Tony ödüllü oyuncusu Mandy Patinkin, mültecilere saygı ve haysiyet çağrısı yapan ateşli bir konuşma yapmak için 12 Şubat'ta Hollywood'da Yıldızın yıldızı özel ödül töreni düzenledi.

'Anavatan' yıldızı Mandy Patinkin mültecilere hoş geldiniz
ad image
ad image

 

CIA operatörü Saul Berenson'ı Showtime casus dramasında "Vatan" olarak oynayan en tanınmış 65 yaşındaki Chicago yerli halk, olaya bir Iraklı mülteci memnuniyetle karşıladı ve kalabalığın tasarrufta bulunanın durumunu tanımasına çağırdı.

"Dünyamızın en savunmasız kişileri olan, dikkat etmemizi gerektiren daha dikkat çeken, böylece kaliteli yaşamlar edinebilecek ve çocuklarını sağlıklı, sağlıklı ve sağlıklı bir ortamda yetiştirebileceklerini düşünmeni istiyorum. savaştan yırtılmış, atmosfer ve büyümekten değil, yaşamak ve gelişmek "dedi.

Büyük babası Alman işgali altındaki Polonya'da Nazileri terk eden ve büyükannesi Rus pogromlarından kaçan Patinkin, savaştan yırtılan Suriye'den mültecilere yardım etmek için 2015'te Yunanistan'a gitmekten bu yana yerinden olmuş kişilerin durumuna tanık olmak için geniş seyahat etti.

Güney Kore'deki Kış Olimpiyatlarında ABD takımının etnik çeşitliliğini fark ederek kendisine göçmenlerin ülkeye yaptıkları katkıyı hatırlattığını söyledi.

"Onlar bizim kahramanımız ve bütün sporcularımız, bizi temsil ediyorlar" diye devam etti. "Kaybetmeden diğer göçmenleri de merak etmeden kabul etmeyi ve onlara güvenmeyi öğrenmeyi ve korkuyla yönlendirilmemeyi öğrenmemizi öğreneceğiz, onlar öğretmenlerimiz."  

Patinkin, şu an CIA Ortadoğu Şefi olan Saul Berenson'u 2011 yılından bu yana "Anavatan" a tasvir etti ancak üç Emmy adayı oldu ancak CBS medikal draması "Chicago Hope" için 1995 yılında ödül kazandı. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image