Arama

BAKAN MÜEZZİNOĞLU AÇIKLADI! ERDOĞAN'I KİM ZEHİRLEMEK İSTEDİ?

8 yıl önce


BAKAN MÜEZZİNOĞLU AÇIKLADI!  ERDOĞAN'I KİM ZEHİRLEMEK İSTEDİ?
ad image
ad image

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bugün gazetesinden Fatin Dağıstanlı ve Müjgan Özyurt'a açıklamalarda bulundu.

FETÖ olarak tanımladığı Gülen cemaatinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı zehirleme girişiminde bulunduğunu iddia eden Müezzinoğlu, FETÖ'nün Türkiye'yi içeriden çökertmek için strateji geliştirdiğini söyledi.

Müezzinoğlu, FETÖ'nün Erdoğan'ın makamını ve özel hayatını yakından takip etmesinin bu zehirleme girişimi ve çökertme stratejisinin göstergesi olduğunu ifade etti.

‘SİNSİCE BAŞARDILAR’

Bakan Müezzinoğlu, "İyi işler yapmak isteyenlere karşı bu girişimler her dönem yapıldı. Bunu Cumhurbaşkanı'mız fark edince 'Haşhaşi' benzetmesi yapmıştı. Devleti içeriden çökertmek için stratejiler geliştirdiler. Sinsice başardılar. Koyun postuna bürünmüş kurt gibiler" dedi.

‘GEL VATANINDA ÖV’

Fethullah Gülen'in sağlık sorunlarını bahane ederek ABD'den Türkiye'ye dönmediğini hatırlatan Müezzinoğlu, "Bu, Türkiye'ye yapmış olduğu ihanete kılıf uydurmaktan başka bir şey değil. Gelsin biz ona bütün tedavileri uygularız. Ama ülkeye ihanet ettiyse bunun bedelini de ödemeye hazır olmalı. Burası senin vatanınsa gel vatanında öl. Vatan hasretiyle ilgili birçok vaaz veriyor. Vatan hasretiyse buyursun gelsin" diye konuştu.

 

Kaynak: Cumhuriyet

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image