Arama

BARTIN 1 Kasım 2015 Seçimleri AK Parti - CHP - HDP - MHP Milletvekilleri

8 yıl önce


BARTIN 1 Kasım 2015 Seçimleri AK Parti - CHP - HDP - MHP Milletvekilleri
ad image
ad image

Bartın’da 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde milletvekilleri belli oldu. Bartın’da AK Parti - CHP - HDP - MHP’den kimler milletvekili oldu? İşte AK Parti - CHP - HDP - MHP Bartın Milletvekilleri.

 

Bartın’da 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde milletvekilleri belli oldu. Gaziantep ilinde yapılan seçimler sonucunda AK Parti - CHP - HDP - MHP'den kimler milletvekili oldu? Açılan sandık sonuçlarına göre ise partilerin oy dağılımlarına göre milletvekili sayıları belli oldu. İşte AK Parti - CHP - HDP - MHP Bartın milletvekilleri.

 

Bartın seçim sonuçları. 1 Kasım seçimleri sonrası Bartın ili ve ilçelerinde seçim sonuçları ve son dakika haberler. Partilerin durumu, Bartın ili ve ilçelerinde toplanan oy oranlarının dağılımı, bu bölgeden milletvekili adayı olan isimler ve TBMM'ye girmeye hak kazanan isimlerin listesi.

 

1 Kasım 2015 genel seçimleri öncesinde yapılan 7 Haziran 2015 seçimlerinde bölgede Ak Parti %29,95 , Cumhuriyet Halk Partisi %28,82 , Milliyetçi Hareket Partisi %23,4 ve Halkların Demokratik Partisi %14,43 oy oranları ile Bartın ilinde en çok oy oranına sahip partiler olmuştu.

 

AK Parti - CHP - HDP - MHP Bartın milletvekilleri

 

BATMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

 

HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Acar Başaran, Mehmet Ali Aslan, Saadet Becerikli

 

AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ataullah Hamidi

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image