Arama

Çeyrek Altın Fiyatı Gram Altın Fiyatı - 27 Aralık 2015 Güncel Altın Piyasası

8 yıl önce


Çeyrek Altın Fiyatı Gram Altın Fiyatı - 27 Aralık 2015 Güncel Altın Piyasası
ad image
ad image

 Gram altın ne kadar oldu? Yeni yılda bizi altınla ilgili ne gibi olaylar bekliyor? Altın fiyatları yükselecek mi yeni yılda yoksa düşecek mi?  27 Aralık güncel altın fiyatları 27 Aralık ons fiyatları ne durumda 27 Aralık Pazar 2015 Çeyrek altın fiyatı yükseldi mi düştü mü? Peki şu anki durumundan ziyade ilerisi için ne olacak?  güncel altın piyasası ne durumda öğrenmek için yalnızca www.yeniulke.net adresine bekleriz

Son zamanlarda Altın fiyatların kıpırdanmalar var, Bu kıpırdanmalara binaen altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatlarındaki gelişmeler an be an takip edilmektedir. Şimdi size bugün altın fiyatları ne kadar, Altının gramı ne kadar. Bugün Çeyrek altın fiyatı ne kadar olacak?  Bugüne ait altın fiyatları? İstanbul Kapalı çarşıda altın fiyatları ne durumda bu ve bunun gibi sorgu ve haberlerin hepsini sitemizde bu haber altında toplayacağız. Sayın okurlarımız haberi yayınladığımız saatle sizin baktığınız saat arasındaki altın fiyatlarında fark olabilir işlem yapacağınız zaman son değeri sorgulayarak işlem yapınız.


27 Aralık Güncel Altın Fiyatları;

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB) resmi rezerv varlıkları, kasımda bir önceki aya göre yüzde 1,7 azalarak 116,5 milyar dolara geriledi TCMB'nin, 2015 kasım dönemine ilişkin "Uluslararası Rezervler ve Döviz Likiditesi" verileri yayımlandı.

 Buna göre, TCMB'nin resmi rezerv varlıkları, kasımda bir önceki aya kıyasla yüzde 1,7 azaldı, 116,5 milyar dolara düştü. Bu dönemde, alt kalemler itibarıyla döviz varlıkları bir önceki aya oranla yüzde 0,9 gerileyerek 97,7 milyar dolar, altın cinsinden rezerv varlıklar ise yüzde 5,9 düşüşle 17,4 milyar dolar seviyesinde gerçekleşti.

Vadesine 1 yıl veya daha az kalmış Merkezi Yönetim ve Merkez Bankasının önceden belirlenmiş döviz yükümlülükleri (döviz kredileri, menkul kıymetler, Kredi Mektuplu Döviz Tevdiat Hesapları-KMDTH) bir önceki aya göre yüzde 1,6 azalarak 9,4 milyar dolara indi. Bu tutarın 5,6 milyar doları anapara, 3,8 milyar doları faizlerden oluştu.

Söz konusu anapara ve faiz yükümlülüklerinin 662 milyon doları bir ay, 921 milyon doları 2-3 ay ve 7,8 milyar doları 4-12 ay içerisinde ödenecek.

Şarta bağlı döviz yükümlülükleri, 1 yıl içinde ödenecek Hazine garantili dış borçlar ile diğer yükümlülüklerden (kalan vadesi bir yıldan uzun KMDTH, bankacılık sektörünün döviz ve altın cinsinden zorunlu karşılıkları ve akreditifler) oluştu.

 Söz konusu yükümlülükler bir önceki aya göre yüzde 1,2 azalarak 75,8 milyar dolara geriledi.

 
 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image