Arama

Çinli yolcudan onbinlerce cinsel uyarıcı hap çıktı

8 yıl önce


Çinli yolcudan onbinlerce cinsel uyarıcı hap çıktı
ad image
ad image

Gümrük ve Ticaret Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü koordinesinde yapılan çalışmalarda, tarifeli uçakla Çin'in Urumçi şehrinden İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Türk uyruklu bir şahıs, risk kriterleri çerçevesinde değerlendirilerek takibe alındı.

Gümrük işlemlerinin yapıldığı alanı geçtikten sonra x-ray cihazına sevk edilen şahsın valizleri, detaylı olarak arandı. Yapılan kontrolde valizler içerisinde, yurda kaçak getirilen 75 bin adet zayıflama hapı bulundu.

101 BİN ADET CİNSEL UYARICI HAP

Bir diğer tarifeli uçakla Urumçi'nden Türkiye'ye gelen Çin uyruklu iki şahıs da gümrük kontrol noktasını geçtikten sonra risk kriterleri çerçevesinde x-ray cihazına sevk edildi. Şüpheli yoğunluk tespit edilmesi üzerine gerçekleştirilen aramada A.M. isimli yolcuya ait iki valizde 101 bin adet cinsel uyarıcı hap, A.R. isimli yolcuya ait valizde ise 74 bin zayıflama hapı ele geçirildi.

İki olayda yakalanan hapların toplam piyasa değerinin 530 bin 500 lira olduğu belirlendi. Açıklamada, söz konusu yakalamalarla ilgili soruşturmaların devam ettiği bildirildi.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image