Arama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sosyal medyadan hakarete hapis cezası

8 yıl önce


Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sosyal medyadan hakarete hapis cezası
ad image
ad image

Bir süredir Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için Android 6.0 Concept güncellemesini kayıtlı kullanıcılarla buluşturan Sony, Android 6.0 beta sürecinde yeni bir dönem başlattı. Japon üretici Android 6.0 resmi güncelleme tarihini henüz açıklamış değil ve görünüşe bakılırsa kullanıcılar güncelleme için bir süre daha bekleyecek.

Sony bu defa Xperia Z2, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için ‘Xperia Beta Programı’nı başlattı.  Android 6.0 için başlatılan beta programında Xperia Z2, Z3 ve Z3 Compact kullanıcıları Google Play Store’da yayınlanan “Xperia Beta Program” uygulamasını indirerek kayıt işlemi gerçekleştiriyor.

>> Sony, Android 6.0'da Lollipop kullanım deneyimini sürdürecek

      1455176727_id4916641.jpg1455176718_id4916631.jpg

Sony'nin “Xperia Beta Program” sürecini şimdilik İtalya, İspanya ve Hollanda ile sınırlı tuttuğu bildiriliyor. İleride sürece yeni ülkeler dahil olabilir.

Görünüşe bakılırsa Sony henüz Android 6.0 güncellemesini nihai sürüme kavuşturmuş değil. Şirket test süreci esnasında geri bildirimler alarak yazılımı iyileştirmeyi sürdürecek. “Xperia Beta Program” uygulamasına buradan erişebilirsiniz. 


  Asgari ücretle alınabilecek en iyi telefonlar1455177010_asgari-ucretle-alinabilecek-en-iyi-telefonlar0.jpg
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image