Arama

DEVLET BAHÇELİ GRUP TOPLANTISINDA KONUŞUYOR

7 yıl önce


DEVLET BAHÇELİ GRUP TOPLANTISINDA KONUŞUYOR
ad image
ad image

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları:

Sizlerin ve tüm İslam aleminin Mevlüt Kandili'ni kutluyorum. Bu mübarek günde Allah'tan niyazım bu yoldan ayırmamasıdır.

Rüşvet ve yolsuzluk kamu suçudur.Bu yüzden hükümet suçludur.Rüşvet devletin selamına karşı işlenmiş ağır bir suçtur.Kapatılan örtbas edilen 17 -25 Aralık rüşvet soruşturmasını bir de bu yönden değerlendirmek gereklidir.Hala ayakkabı kutularından çıkan deste deste banknotlar hafızalardadır.Bakan ve  başbakan çocuklarının çevirdiği dolaplar ve 4 bakanın hainliği hafızalardadır.Gün gelecek devran dönecek.

Maalesef efendimizin mirası karalanmaktadır.Dini kılıf yapana azılı teröristler peygamaberimizin emanetlerini katletmektedir.Ölen Müslüman öldüren yine Müslüman.İslam'a en kötü kötülük yine İslam adına siyaseti kullananlar ve şiddeti kullanan kötülüklerden gelmektedir.

İslam dünyası eşitsizliğin kurbanıdır.Her gün dua eden vicdanlar adına ne zaman dur diyeceğiz.İslamiyetin terörle alınması ve eşdeş görülmesine müsade edemeyiz ne yazıkki elinde silah dilinde küfür hedef gözetmeksizin doğrayan parçalayan canileri islam dairesinde göremeyiz izin veremeyiz.EL KAİDE ve IŞİD gibi cani örgütlerin islamla uzaktan yakından alakası yoktur.Bunlar emperyalizmin uşağıdır.İslam coğrafyası terörle yıldırılmak terörle teslim altına alınmak istenmektedir.

 

Kaynak: AjansHaber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image