Arama

Diş Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

3 yıl önce


Diş Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
ad image
ad image

 

Diş ünitesi, herhangi bir diş kliniği için temel ekipmandır. Diş hekiminin uygun tedaviyi sağlamak için hastayı belirli bir pozisyonda sabitlemesini sağlar. Diş ünitesi, bir dişçi koltuğu, çeşitli döner cihazlara sahip bir alet tutucusu, tedavi alanını aydınlatmak için bir lamba, bir tükürük hokkası ve bir aspirasyon sisteminden oluşur. Diş ünitesinin çalışmasında basınçlı hava, su ve elektrik sağlamaya ek olarak, diş ünitesini satın alırken dikkate alınması gereken üç önemli unsur daha vardır. Bunlar:

 

Boyutlar: Dental ünite için mevcut alan, sistemin konfigürasyonunun yanı sıra eleman sayısını da belirler.

 

Uygulama: Dişhekimliği hizmetleri farklı olabilir ve diş hekimliğinin tüm alt uzmanlıklarını (endodonti, periodontoloji, implantoloji vb.) kapsayabilir. Ancak genel diş hekimlerinin kullanamayacağı özel ortodontik apareyler mevcuttur. Takım tutucuları yapılandırırken bu dikkate alınmalıdır.

 

Diş Ünitlerinin yanı sıra Mikromotor fiyatları için de Metco Dental ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kullanım Kolaylığı: Bu, taşınabilir bir kurulum için olası ihtiyacı ifade eder. Bir bavula sığan ve yaklaşık on kilogram ağırlığında portatif diş üniteleri vardır. El aleti kullanımı için dahili bir hava kompresörü ile donatılabilirler. Bu üniteler ofis dışında çalışma veya mobil diş klinikleri için idealdir.

 

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental, Dünya’nın Bir Numaralı markalarıyla diş hekiminizin en büyük destekçisidir.

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image