Arama

Kablonet Fiber İnternetle Kampanyalar

3 yıl önce


Kablonet Fiber İnternetle Kampanyalar
ad image
ad image

 

Kablonet ile fiber internette sınır tanımayan tarifler sizinle olacaktır. 10 Mbps ile 100 Mbps’ye kadar yüksek hızlı internet imkanları sunan internet paketleri, HD tv ve abone servis hizmetleriyle de hayal ettiğinizden daha kolay bir kullanım sunacaktır. Teledünya üzerinden uydu kanalarına erişim sağlayabilir, dijital dünyanın bütün imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kablonet Hız Tanımayan İnternet!

100 Mbps üzerinden kablonet fiber altyapı kuruluma sahiptir. Düzenli olarak gelişmekte ve dünya sahasındaki internet özelliklerine göre yeni eklemeler yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hızlı internet anlayışının yanı sıra kolay tarife değiştirme ve ek paket alma hizmetlerinden de yararlanmanızı sağlar. Türksat ile işbirliği yaparak, abone servislerinin en kısa zamanda size erişim sağlamasına yardımcı olacaktır. Telefonlu, Kablo TV ve internet paketini aynı paket üzerinden anlayabilirsiniz.

Hızlı internet kapsamını geniş tutarak, hem kurumsal hem de bireysel kullanım alanlarına özel altyapı imkanları sunacaktır. Cazip fiyatlarla, hızlı internet donanımını aynı noktada bulabileceğiniz bütün avantajları elde etmenize yönelik seçenekler sunar.

Türksat Gerçek Geniş Bant Hizmeti

Gerçek geniş bant hizmetiyle, kurumsal ve bireysel alanda internet kullanımınıza katkı sağlayacak özel kurulumlar yapılacaktır. Yüksek hızlı internet hizmetiyle, hayalini kurduğunuz her an yanınızda olacak olan Uydunet ailesi, fiber interneti Türkiye’yle tanıştırmaya devam etmektedir. Sürekli gelişen teknolojik donanımlarla, İnternet, televizyon ve telefon hizmetlerine de sahip olmanızı sağlar.

Tek kablo operatörü üzerinden kendinize ait hızlı bir internet için çok daha fazlasını sunacaktır. HD yayınlar, uydu programları ve fiber altyapı özellikleriyle Türkiye’nin dört bir yanında hem kurumsal hem de bireysel kullanım alanlarına yönelik çalışmalara devam etmektedir.

Hızlı Ve Gelişen Teknoloji Kablonet Hızlı İnternet

Dijital dünyaya uyum sağlayan kablonet, özel optik fiber altyapısıyla hayalinizdeki hıza erişim sağlamanız için idealdir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Telefondan, İnternette ve internetten televizyona bütün dijital dünyayı tek bir alt yapıya sığdırmıştır. Kısa zamanda abone olmak ve hızlı kurulum hizmetlerinden yararlanmak için Çağrı merkezi üzerinden 0850 532 44 10 numarasıyla iletişim kurarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

“Bilgi ve başvuru için 0850 532 44 10 nolu telefonu arayabilir veya https://www.superkablonet.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.”

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image