Arama

En Ucuz Zip Perde Fiyatları My Stil Home’da

1 yıl önce


En Ucuz Zip Perde Fiyatları My Stil Home’da
ad image
ad image

Zip perdeler oldukça pratik ve kullanımı kolaydır. Ayrıca bir odanın içini sert güneş ışığından ve yağmurdan korumada oldukça etkilidirler. Temizlenmelerini kolaylaştıran ve uzak bir yerden kontrol edilebilen motorlu bir sisteme sahiptirler. Sonuç olarak, bu perdeler hem ticari kuruluşlar hem de bireyler arasında popülerdir.

Zip perdelerin hem iç hem de dış kumaş seçenekleri mevcuttur. İlk olarak 2015 yılında Belçika'da geliştirildiler. Dikey kenarlarında iki fermuar bulunur. Fermuarın yaylı kenarı, kaydırıcı görevi gören bir alüminyum raya hareket eder. Perde, rüzgar ve tozu engellerken gölge sağlar. Ayrıca mükemmel ısı ve ses yalıtım özelliklerine sahiptir. Zip perdeler de çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Ek olarak, uzatmaları ve geri çekilmeleri kolaydır.

Zip Perde m2 Fiyatları

Zip perdeler, her türlü açık veya kapalı alan için mükemmel bir çözümdür. Gün ışığını engellemek ve odaları daha serin tutmak için tasarlanan bu perdeler, haşereleri de dışarıda tutar ve UV ışınlarının odaya girmesini engeller. Ayrıca evinizi su sızıntısından ve rüzgar hasarından korumak için mükemmeldirler. Bu perde türü özellikle cam tavanlı mekanlar için kullanışlıdır.

Sıradan perdelerin aksine Zip Perdeler dayanıklı, esnek ve kullanımı kolaydır. Bu perdeler özel formüle edilmiş kumaşlardan yapılmıştır. Kolay kullanım sağlayan motorlu bir sistemle desteklenirler. Doğru kurulum ile Zip perdeler, herhangi bir alana ekstra kaliteli bir görünüm katabilir.

My Stil Home şirketimizi arayarak Zip Perde m2 Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://mystilhome.com

https://www.facebook.com/mystilhome

https://www.instagram.com/mystilhome/

Telefon: 0216 311 89 64

GSM    : 0553 304 28 86

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image