Arama

Fiat Egea Türkiye satış fiyatları bomba etkisi yaptı

8 yıl önce


Fiat Egea Türkiye satış fiyatları bomba etkisi yaptı
ad image
ad image

Fiat ülkemizde insanların tercih ettiği bir araba markası oluyor. Özellikle sedan modellerin tam anlamıyla bir satış patlaması meydana geliyor. Fiat Linea modeli ülkemizde en çok satna araba olmuştu. Geniş bagaj hacmi ve yakıt tasarrufu sayesinde hem bireysel kullanıcılar hem de kurumsal kullanıcıların tercihe ettiği tek marka Fiat oldu. Fiat Aegea teknik özellikleri en çok merak edilenler listesinde yer alırken merak edilen sorulardan birisi Fiat Egea Türkiye satış fiyatı oldu. Bu haberimizde bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi bulurken aynı zamanda sürekli olarak bahsedilen ve merak edilen bagaj büyüklüğü hakkında bilgi alacaksınız. Fiat Aegea sedan özellikleri ile bilgi verirsek ele almak istediğimiz konu kesinlikle tasarımı oluyor. Oldukça güçlü ve etkileyici bir tasarıma sahip olan bu muhteşem araba modeli, 2016 senesinde ülkemizde herkes tarafından kullanıma başlayacak. Bu anlamda en çok merak edilen şeyler ise bu otomobilin özellikleri olmuştu. Artık Fiat Linea devam etmeyecek olan marka bu model ile satışına devam edecek. Ayrıca Türkiye'nin Bursa şehrinde üretimi yapılan bu otomobil 40’dan fazla ülkede satışa sunulacak. Yaklaşık olarak dört buçuk metre uzunluğunda olan ve tam 1.78 metre genişliğe sahip ve 1.48 metre yüksekliğe sahip olan bir otomobilin dingil mesafesi yaklaşık olarak 2.64 metre olarak gösteriliyor.

 Baş etmek istediğimiz bir Fiat Aegea özelliği ise yaklaşık olarak 500 litre bagaj hacmine sahip olmasıdır. Muhteşem bir İtalyan tasarımına sahip olan bu otomobilin tasarımcılar arasında Türk mühendisler de bulunuyor. Ülke olarak yerli arabamızı üreteceğimiz bugün nerede bu tür haberler milli olarak insanın istemesine sebep oluyor. Ekim ayında satışa sunulması beklenen bu muhteşem otomobilin hazırlıkları devam ediyor. Ayrıca yaklaşık olarak 30.000 üzerinde ön sipariş aldığı belirtiliyor. İç mekanında 5 inç boyutunda bir dokunmatik ekrana sahip olan bir konsol bulunuyor. Bu konsol ile birlikte tomtom sahip konsolda Bluetooth, mesaj okuyucu, ses tanıma ve USB veya ipod bağlantısı gibi birçok özelliği bulabiliyorsunuz. Fiat Egea fiyatı ise paketine göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca standart paketi birçok özellik bulunur. Bazı modellerde sınıf paketlerde herhangi bir özellik bulunmazken Bu araba da oldukça değişik özellikler yer alıyor. Bagaj hacmi ise bir önceki model Fiat Linea benzeri kadar oluyor. Hatta yaptığımız araştırmalarda Fiat Egea Türkiye satış fiyatına göre özelliklerinin oldukça fazla olduğunu söylemek gerekiyor. Tam bir fiyat performans arabasının olması yanında insanların etkilendiği 1 tasarıma sahip olduğunu etkilenmek gösteriyor.

 2 adet benzinli ve 2 adet dizel motor ile satışa çıkacak olan bu arabanın motor tipleri bulunuyor. Bu tür özellikleri için size resmi web sitesine göz atabilirsiniz. En ekonomik seçeneğinde otomatik vites Opel bulunduran Fiat Aegea ülkemiz insanı tarafından merak ediliyor. Ayrıca İnsanlar en çok istediği özellikler arasında ise geri dönüş kamerası bulunuyor. Bir önceki modelde en büyük eksiklik park sensörü olarak belirtiliyordu. Bunu duyan yetkilileri ise yeni nesil Fiat modellerinde bu tür özellikler kullanmaya başlamıştı. Bu modelde geri dönüş kamerasının olması bütün insanlar tarafından istemiyorum Fakat bu konu ile ilgili bir açıklama şirket tarafından henüz belirtilmedi. Açıklanan resmi verilere göre yaklaşık olarak 20 bin kişi ön sipariş yaptırdı. Ayrıca bu arada modeli sadece Türkiye'de değil birçok ülkede satışa çıkacak. Tofaş şu an 6500 çalışanı ile yoluna devam ediyor. 2016 yılının ikinci çeyreğinde üç vardiya ya geçmeleri halinde 2000 kişi için yeni bir iş alımı yapılacak.. Konu ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

 Yeni model Fiat Aegea’nın garantisinin 5 yıl olacağı belirtiliyor. Bu konu ile birlikte Fiat herhangi bir modelinde en az 5 yıl veya 100 bin kilometre garanti vermeye başlıyor. 5 yıl Garanti uygulaması sektör ile ilgili oldukça büyük gelişmeler gösteriyor. Tofaş üretimi bu markaya ve modele o kadar çok güveniyor ki, yaklaşık olarak beş yıllık bir garanti sistemi devreye sokuyor. Ajanshaber Facebook veya Twitter sayfasında sizde konu ile ilgili güncelleştirmeleri takip edebilirsiniz.

 

Kaynak: Ajans haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image