Arama

Gaziosmanpaşa Psikolog

1 yıl önce


Gaziosmanpaşa Psikolog
ad image
ad image

 

İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan danışmanlık merkezinde psikolojik danışmanlık, çocuk psikoloğu, oyun terapisi gibi hizmetler sunulmaktadır. Özellikle çocuk ve ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi ve aile danışmanlığı yapmakta olan psikolog ve psikolojik danışmanlar tarafından hizmetler sunulmaktadır. Yeni nesil danışman Gaziosmanpaşa’ya hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa psikolog  ve Gop psikolog randevusu için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirlemek ve buna uygun tedavi yöntemi seçmek için bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa pedagog hizmetlerinden yararlanmak ve aynı zamanda ön görüşme yapmak işinize yarayabilir. Bilgi almak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Psikolog ve psikolojik danışmanlar bir çok alanda hizmet vermektedir. Psikologlar tarafından çocuk, ergen ve yetişkinler için danışmanlık verilebilir. Gop psikolojik danışmanlık hizmetleri arasında;

·         Kaygı ile baş etme yöntemleri

·         Özgüven eksikliği

·         Anksiyete

·         Stres

·         Depresyon

·         Dikkat eksikliği

·         Sosyal fobi

·         Ergenlik sorunları

·         Parmak emme

·         Tırnak yeme

·         Alt ıslatma

·         Saldırganlık

ve bunlara benzer konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda okul ve sınav başarısı için öğrenci koçluğu hizmeti de verilmektedir. Psikolog Gaziosmanpaşa ilçesinde tüm bu hizmetleri danışanlarına sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Pedagog

Oyun terapisi, çocuk ve terapist arasında olan bir çeşit ilişkidir. Çocuğu hislerini, düşüncelerini, deneyim ve davranışlarını ifade edebilmesi ve keşfetmesi amacıyla yapılmaktadır. Oyun, çocukların kendi düşüncelerini doğal bir şekilde anlatmasının yoludur. Pedagog Gaziosmanpaşa ilçesinde hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa pedagog randevusu için bize ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa çocuk psikoloğu sayesinde çocukların içine attıkları hisleri, bilinç dışı korkularını ve yılgılarını öğrenmek ve davranış bozukluklarını düzeltmek için yapılan bir çeşit terapidir. Terapi içerisinde verilen mesajlar ben senin için buradayım, seni dinliyorum, seni anlıyorum ve seni önemsiyorum anlamına gelmektedir.

Oyun terapisti;

·         3 ila 11 yaş arası çocuklar ile karmaşık yaşam olayları psikolojik durumlarda çalışır.

·         İyi bir rehberdir.

·         Çocuğun ailesi ya da yakını ile iletişim halindedir.

·         Çocuğu tüm oyun süresince tek başına değerlendirmemelidir.

·         Yaşadığı çevreye dikkat etmelidir.

·         Ailesine ve arkadaş ortamına bakmalıdır.

·         Okul ortamında gibi bütün düşünerek çocuğu değerlendirmelidir.

gibi konulara oyun terapisti dikkat etmektedir. Oyun terapisi alınması gereken durumlarda çocukların ihtiyaçlarına dikkat edilerek tedavi yöntemleri tercih edilir. Bu tedaviler doğrultusunda çocuklarda gözle görülür bir şekilde değişim gözlemlenir.

Gaziosmanpaşa Çocuk Psikoloğu

Gaziosmanpaşa çocuk psikoloğu, çocuklara ve ergenlere yönelik hizmetler sunmaktadır. Çocuk psikoloğu uzmanları kişilik gelişimi, çevresel faktörler, fiziksek ve bilişsel gelişim, cinsel gelişim gibi bir çok konuda danışmanlık hizmeti vermektedir. Çocuk gelişimi ve delişim döneminde karşılaşılabilecek problemlerde çocuklar için çözüm önerileri sunan psikologlar bir çok ailenin tercihidir.

Genellikle çocuk psikologları yetişkinlerde kullanılan tedavi yöntemlerine benzeyen tedavi çeşitlerini kullanmaktadır. Örnek verecek olursak bilişsel davranışçı terapi benzeri tedavi şekillerini kullanır. Çocukların sağlıklı ve verimli bir şekilde sorunlarını çözmeyi öğrenmesine yardım etmektedir.

Gaziosmanpaşa çocuk psikoloğu hizmetlerinden yararlanmak için 0 552 798 84 86 telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  İhtiyaçlara göre destek alabilir ya da bilgi alabilirsiniz.  Sosyal medya hesapları üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gaziosmanpaşa pedagog hizmetlerinden yararlanmadan önce ön görüşme için ve bilgi almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Yalnızca iletişime geçerek sorunlarınızı çözmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.yeninesildanisman.com/gaziosmanpasa-psikolog/

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image