Arama

Evden Eve Nakliyat

1 yıl önce


Evden Eve Nakliyat
ad image
ad image

Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketlerinden biri olan nakliyat şirketimiz, İstanbul gibi nüfusun yoğun ve yüksek olduğu büyük şehirlerde önemi giderek artan kapıdan kapıya teslimat sektöründe faaliyet göstermektedir. Özellikle günümüz koşullarında ev edinme, şehir değiştirme, iş gezisi, kiralama veya benzeri nedenlerle bağlantılı olarak çok büyük ve önemli bir sektör haline gelen bir alanda profesyonel taşınma hizmetleri sunmaktadır.

 Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında kaliteli ve uygun fiyatlı kapıdan kapıya taşımacılık hizmetleri, şehir içi ulaşım ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Ulaşıma en uygun araç ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. 2004 yılında

 Beylikdüzü nakliye şirketi olarak kuruluşumuzdan bu yana Beylikdüzü şoförleri arasında en uygun yurtiçi teslimat fiyatları ile profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Ucuz olduğumuzdan şüpheniz olmasın, iş ve paketleme kalitesinden asla taviz vermiyoruz ama kâr oranımızı düşürüyoruz. Bu sebeplerden dolayı en iyi nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Beylikdüzü'ne nakliye fiyatları için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü'ndeki kapıdan kapıya teslimat firmasından biri olan nakliye firmamız, müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyuyor. Hizmetlerimizi bu yönde geliştirirken buna çok dikkat ediyoruz. Beylikdüzü İstanbul bölgesi olarak tüm hizmetlerimiz marangozluk ve paketlidir. Beylikdüzü nakliyat firmamızın hizmetinde mobilyalarınızı söküp yeni evinize aynı şekilde kurulumunu yapıyoruz. Beyaz eşya, mobilya, yatak, koltuk gibi tüm eşyalar kalın baloncuklara paketlenir ve kirlenmeden düzgün bir şekilde taşınır. Çalışanlar da uzman olduğu için nakliye sırasında oluşabilecek zararların önüne geçilmesi büyük ölçüde mümkün olmaktadır.

 Alanımızda öncü olmamızın nedeni müşterilerimize ve şirketimize gösterdiğimiz değerdir.

 Beylikdüzü nakliye firması olarak eşyalarınızı kirlenmemesi ve zarar görmemesi için resimde görüldüğü gibi paketliyor ve paketliyoruz. İyi paketleme, ürün güvenliği için çok önemlidir. Nakliye işinde en önemli şey malların güvenliğidir. Uzman bir ekip ve iyi bir paketleme sistemi sayesinde bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkar.

Öncelikle tüm işleriniz tek bir ekip tarafından yapılır. Malzeme ve deneyim açısından mükemmel olan ekibimiz, yatak odalarınızı, masalarınızı ve mobilyalarınızı dikkatlice açar ve paketler.

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image