Arama

HTC One M10'un kamera özellikleri belli oldu

8 yıl önce


HTC One M10'un kamera özellikleri belli oldu
ad image
ad image

HTC'nin yeni nesil amiral gemisi M10 tahminlerimize veyaptığımız görüşmelere göre Nisan ayında yapılacak özel bir lansman ile tanıtılacak. Bu yılın amiral gemisi M10 'da HTC geçmişten ders almış olmalı ki doğru yolu bulmuş gibi görünüyor.

HTC, M9 ve M9+'da kullandığı Toshiba sensörlerden vazgeçerek yine Sony sensörlere dönüş yapıyor. Gelen bilgilere göre HTC, yeni nesil Nexus 5X ve Nexus 6P'de kullanılan Sony IMX377RS sensör kullanacak.

1455221836_screenshot2.png

Bu sensörün en önemli özelliği ise 1,55um büyüklüğe sahip piksel boyutudur. One M9'da ise bu rakam 1,12um idi. Yani arada %40'a yakın bir büyüme söz konusu. Bunun da fotoğraf kalitesine ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyoruz. HTC One M10'un ön kamerası ise Samsung üretimi 5MP çözünürlüklü Ultrapiksel sensör olacak.

HTC One M10'da 5,1 ya da 5,2 inç 2K çözünürlükte AMOLED ekran, Snapdragonm 820, 4GB RAM ve 32 GB hafıza kullanılacağını söyleyebiliriz. HTC, One M10'da tasarım tarafında da bir inovasyon ortaya koyabilirse büyük üreticilerin en ciddi rakibi olacaktır diye düşünüyoruz.

Altın renkli Samsung Galaxy S7 canlı göründü

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image