Arama

Mac Pro Tamir Programına Alındı!

7 yıl önce


Mac Pro Tamir Programına Alındı!
ad image
ad image

Apple'ın "uzaylılardan yardım alarak yaptığıını!" düşündüğümüz yeni bilgisayarı Mac Pro iki nesil arasında yaşanabilecek en büyük tasarım ve donanım farkını beraberinde getiriyordu. Normal bir bilgisayar kasasından bile büyük olan Mac Pro'lar bir anda 26 cm yüksekliğinde ufak bir silindirin içine sığabilmişti.

1454914455_mac-pro-2013-vs-2012.jpg

Apple'ın yaptığı açıklamaya göre  8 Şubat 2015 ve 11 Nisan 2015 tarihleri arasında üretilen Mac Pro'ların GPU tarafında yaşanan hatalarının giderilebilmesi için ürünlerin Apple Store'lara getirimesi gerektiğinin duyurusunu yaptı.

Bu noktada Apple'ı takdir etmek gerekiyor zira firma "garantiniz bitti" gibi bir kılıfa kendini sokmayarak tüketicilerin mağduriyetlerini"ücretsiz" olarak gideriyor. 

Siz de  8 Şubat 2015 ve 11 Nisan 2015 arasında üretilmiş bir Mac Pro sahibiyseniz sorun yaşamasanız bile hemen Apple Store'a bilgisayarınızı götürmelisiniz. Zira GPU'nun kendini kapama ve sistemi yeniden başlatma gibi sorunları ile her an karşı karşıya kalabilirsiniz...

 

iPhone'larda çığır açacak dönem

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image