Arama

Nabi Avcı'dan 15 tatil açıklaması

8 yıl önce


Nabi Avcı'dan 15 tatil açıklaması
ad image
ad image

Geçtiğimiz günler Nabi Avcı konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre okullar 22 Ocak tarihinde okullar eğitime ara verecek. Okullar ne zaman kapanıyor sorusuna güncel yanıt açıklanmış oluyor. Yaklaşık olarak 15 günden fazla olacak bu tatil sürecinde öğrenciler hazırlıklara başladılar. Özellikle aileler konuya ilişkin olarak bazı tatil beldelerinde rezervasyonlarını yaptılar. Bu istatistiklere baktığımızda genel olarak tercih edilen mekanlar Uludağ gibi tatil beldeleri oluyor. Özellikle kış aylarında sadece öğrenciler değil birçok kesim kış sezonuna uygun yerlerde tatil yapmayı severler. 15 tatil ne zaman diye merak ediyorsanız okumaya devam edin.  Okulların açılma tarihi ise 7 Şubat 2016 olarak gösteriliyor. Bu tarihlere göre merak aslında okulların kapanma tarihi 5 Şubat olarak belirtiliyor. MEB okullar ne zaman kapanacak sorusuna cevap verdi. Bu soruların cevaplarına genel olarak merak edilen konular cevaplanmış oldu. Sizde ajanshaber.com eğitim sayfasında konu ile ilgili güncelleştirmeleri takip edebilirsiniz.

SÖMESTR TATİLİ İLE OKULLAR AÇILIŞ TARİHİ AÇIKLAND IMI?

Özellikle değinilen iki konu merak edilenler sırasında en başta geliyor. Bu sıraya göre en çok merak edilen soru sömestr tatili 1 ay mı olacak sorusu oluyor. Bazı yayın kuruluşların bu tür bilgiler vermesinden sonra bazı öğretmenler ve öğrenciler konuya ilişkin güncellemeleri merak etmeye başladılar. Ayrıca ülkenin güneydoğu kesimlerinde meydana gelen terör olaylarından dolayı bazı öğretmenler görev yerlerini terk etmiş ve ailelerin yanlarına gitmişlerdi. Nabi Avcı bu yönde önemli açıklamalarda bulundu. Durumun normalleşmesinde ve hayatın normale dönmesinden sonra öğretmenler görev yerlerine geri dönerek eğitime devam edeceğini belirten Avcı aynı zamanda derslerin yoğun bir program ile işleneceğini belirtti. 15 tatil ne zaman diye merak eden öğretmen ve öğrenciler ise yine bu alanda araştırmalarını okullar ne zaman kapanıyor sorusuna yoğunlaştırarak yapmaya devam ediyorlar. Eğitim haberleri için takip etmeye devam edin.

OKULLAR NE ZAMAN KAPANIYOR SORUSU MERAK EDİLİYOR

Son olarak Sömestr yarıyıl tatili ile ilgili bazı bilgiler vermek istiyoruz. Tatil 22 Aralık 2016 günü başlıyor ve hemen akabinde 5 Şubat 2015 tarihine kadar devam ediyor. Fakat araya Cumartesi ve Pazar günlerinin girmesiyle birlikte öğrenciler ve öğretmenlerde 15 günden fazla tatil yapacaklar. Bu tatil süreci her iki durum içinde oldukça merak edilen konulardan biriydi. Bu tür haberler ile birlikte artık bu tür konularda son bulmuş oldu. 15 Gün yarıyıl tatili 1 ay olmayacak. Ayrıca terörün baş gösterdiği bölgelerde hayat normale döndüğünde öğrenciler yoğunlaştırılmış ders programını eğitim ve öğretim hayatlarına devam edecekler. Okullar ne zaman kapanacak sorusuna güncel yanıt için sizde haberlerimizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

15 GÜN TATİLİ NE ZAMAN OLACAK – MEB NE DEDİ?

Son olarak eğitim alanında bazı değişikliklerden bahsetmek istiyoruz. Yarıyıl tatili ne zaman diye merak edenler bu alanda yapılan bazı değişiklikleri sürekli olarak takip ediyorlar. MEB 15 gün tatili ile bilgiler ise ajanshaber.com sayesinde sizlere aktarılıyor. Sizde ayrıntılı bilgi bulabilmek için bu tür yeniliklere göz atabilirsiniz. Okullar ne zaman kapanacak sorusunun cevabını ise üst paragraflarda bulabilirsiniz.

 

Kaynak: AJANS HABER

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image