Arama

Neden Ak Parti Son Seçim anketleri kararsızlar ne yapacak?

8 yıl önce


Neden Ak Parti Son Seçim anketleri kararsızlar ne yapacak?
ad image
ad image

Neden Ak Parti? Halkın “bidon kafalı” denilerek küçümsenmesini reddettiği için,  başörtülü olduğu için dışlanan, “Karafatma” benzetmesi yapılan kardeşlerimizin hakkettikleri saygıyı görmeleri için, Mavi Marmara olayında dimdik durduğu için,  Mısır’daki darbeye “darbe”, Suriye’deki olaya, “Esad katliamı” dediği için, “Yapamaz” diye bas bas bağıranlara rağmen TL’den altı sıfırı bir kalemde attığı için, ayal dahi edilemeyen “Sağlık reformu”nu gerçekleştirdiği için, Yıllardır bitiremeyen Karadeniz Sahil Yolu’nu bitirdiği için, “Kıyamete kadar” ödenemeyeceği zannedilen IMF borçlarını sıfırladığı  için, “IMF’den borç alınmazsa ülke batar” nutku atan TÜSİAD’a haddini bildirdiği için, Kürt sorunu” konusunda çözüme yönelik adımlar atıp, en sonunda “Barış süreci”ni başlattığı için, Artık sıra Kanal İstanbul’da, İstanbul’a üçüncü havalimanında, ikinci tüp geçitte, üçüncü köprüde, yeni metroların inşasında ve İstanbul’u tepeden örecek teleferik hatlarının bitirilmesi gerektiği için oyum Ak Parti'ye diyenler çoğunlukta!

Halkı küçük göremezsiniz, o'nunla dalga geçemezsiniz, o'nu aptal yerine koyamazsınız, çocuk gibi kandıramazsınız! Artık 50 yıl önceki insanımız yok, artık düşünen geleceği için en iyi olanı seçebilecek bir insanımız var! Üç kuruşa gelecek satma devri çoktan kapandı! 

Diktatörlükten bahsedenlerin oturdukları koltuklarda daha ne kadar oturacaklarını merak etmeye gerek yok, bulundukara yere kene gibi yapışanların önce kendisine bakmasında fayda var! Asıl diktatör asıl çıkarçı kim o zaman anlarlar!

Son seçim anketleri, sonucun değişmeyeceğini, yine halkın dediğinin olacağının açık bir kanıtıdır! Halkın karşısında durulmaz, söz millete geçmiştir bir kere dönüş olmaz!Neden Ak Partiye oy vermeliyiz? 

İşte Neden Ak Parti Sorumuzun yanıtı!

5 Mart itibariyle 65 yaş üstü tüm vatandaşlar toplu taşımalardan ücretsiz faydalanıyor. Bu imkânı veren AK Partiye 1 oy borçlusunuz
İntibak yasasından dolayı daha yüksek maaş alanlar; maaşlar arası dengesizliği/adaletsizliği ortadan kaldıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Kredi Kartı borcundan dolayı hapis yatılıyordu önceden! Kredi kartından mal beyanı zorunluluğunu ve dolayısıyla mahkûmiyeti kaldıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2010 öncesi vergi borcu olanlar yurtdışına çıkamazken şimdi ne kadar borcu olursa olsun yurtdışına çıkabilenler AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Öncesinde doğum borçlanması yokken şimdi doğum borçlanması yaparak emeklilik hakkı kazanmış/kazanacak olanlar AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Öncesinde annelere çocukları için eğitim parası verilmez şimdi "şartlı eğitim yardımı" alan anneler/babalar AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2003 yılından bu yana kaynağı fondan aktarılmak suretiyle MEB tarafından dağıtılan ücretsiz kitaplar için AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2003 yılından bu yana kaynağı fondan aktarılmak suretiyle MEB tarafından dağıtılan ücretsiz kitaplar için AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2008 öncesi emekli maaşlarına haciz gelirken; şimdi kişisel borçtan dolayı haciz konulamıyor. Bundan faydalananlar AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Herkese eşit mesafede olan, fırsat eşitliği sağlayan, özgürlükleri genişleten, demokrasiyi işlevselleştiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Öncesinde öğrenci yol kartı süreyle sınırlıyken bugün okuduğu sürece "öğrenci kartı" imkânlarından faydalananlar AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Ulaşımda, eğitimde, sağlıkta ve birçok alanda reformlar yapan ve bize daha iyi şartlarda yaşama imkânı sunan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Acil durumda devlet/özel fark etmeksizin her hastaneden ücretsiz faydalanma imkanı sağlayan ve bundan faydalananlar AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Doğduğu andan 18 yaşına kadar otomatik olarak devlet tarafından sağlık giderleri karşılanan çocuklarınız için AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Otobüs ücretine uçak bileti imkânı sağlayan ve herkese bu fırsat eşitliğini hak gören AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Akan kanlar dursun, gençler ölmesin, analar ağlamasın, çocuklar yetim kalmasın diye çözüm sürecini başlatan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
"Kimi kime şikâyet edeceksin" devrini kapatan, rüşvet ve yolsuzluğun önüne gecen, mafyalardan kurtaran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Çek yasasıyla keşidecinin ödemediği çeki suç olmaktan çıkarıp sizi kodesten kurtaran, ticari itibarınızı koruyan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Şeriat getirecek, yobaz, gerici diye itham ettiğiniz hükümet "cürmü meşhut"u kaldırdı. Bu eylemi rahatça yapanlar AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2009'da kanun çıkarılarak TC vatandaşlığını kaybedenler; bu sayede yeniden vatandaş olma hakkı kazananlar sizde AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
28 Şubat'ta disiplin cezaları nedeniyle memuriyetten çıkarılanlara tekrar memuriyete dönme hakkı verilenler AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2003'de Nüfus Kanununun maddesini değiştirerek çocuklarına diledikleri adı koyabilmelerinin önünü açan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
İşkence/kötü muamele suçlarına verilen hapis cezalarının para cezasına çevrilmesini ve zaman aşımını engelleyen Ak Partiye 1 oy borçlusunuz.
Normalleşme süreciyle birlikte; TBMM’de, kamuda, okullar ve üniversitelerde başörtüsü yasağını kaldıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
AB mevzuatındaki “Oyuncaklar Hakkında Yönetmelik” uyarınca, oyuncakların AB standartlarına uygunluğunu sağlayan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2002 öncesinde Vakıflar bünyesinde sadece 4 tane müze bulunurken, son 12 yılda 7 tane Vakıf Müzesi açan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Ehliyetler AB standardına getirildi. Kısa süre sonra yurtdışında ek belgeye gerek olmadan araç kullanacak olanlar AK Partiye 1 oy borçlusunuz
Engelli çocuğu olan annelere; SGK gün sayılarına 1/4oranında fiili hizmet ekleyerek erken emeklilik imkanı veren AK Partiye 1 oy borçlusunuz
Yükümlü olmadıkları halde engelli çalıştıran işverenlere SGK işveren payının %50’sini hazineden karşılayan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Kısmi çalışanlara erken emeklilik getiren (30 günden az çalışan eksik günlerini sınır olmaksızın borçlanabilir) AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Ölüm aylıklarında kanun değişikliği yaparak maaş almaktan mahrum olan ve mağduriyeti giderilen 56 bin kişi sizde AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
İlaç alımında karşılaşılan zorluk/mağduriyet giderilerek, eczanelerden ilaç alınmasını mümkün hale getiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Ek ücret ödemeksizin emekli aylığının evine getirilmesini talep eden ve evinden maaşını alan 6980 kişi AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Bağ-Kur'da prim borçlarına krediyle ödeme imkânı getirilerek emekli olmaları sağlanan 3.530.436 kişi AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Uzaydaki milli gururumuz olan "yerli yer gözlem uydumuz Göktürk 2" yi uzaya gönderen bize bu gururu yaşatan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Geri dönüşümün gücünü keşfederek atıkları geri dönüştüren, ülke ekonomisine yılda 7 milyar$ kazanım sağlayan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Kendi yerli piyade tüfeğini yapan, insansız hava aracını ve kendi tankını üreten bir ülkeyiz artık. Bunlar için AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Trafiğe ve çevreye olumsuz etkileri azaltmak için 1990 yılı ve öncesine ait 100 bine yakın aracı trafikten çeken AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2002 yılında kredi faiz oranları %47 iken şimdi %4-5'e düşüren ekonominin kılcal damarlarını canlandıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Aile içi şiddetle mücadele eden 2011'de "Aile içi şiddet ile mücadele şube müdürlüğü” kuran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Polis Merkez nezarethanelerinin % 99'una kamera sistemleri kurarak kötü muamele ve suiistimallerin önüne geçen AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
14 milyon insanın yaşadığı 4136 köye içme suyu tesisi yapan ve içme suyu yetersiz 43195 köyün tesislerini yenileyen AK Partiye 1 oy borçlusunuz
MERNIS projesiyle herkese T.C. Kimlik numarası vererek verimliliği ve kontrolü daha kolay hale getiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2002’de sadece 5 şehirde olan doğal-gazı bugün 72 şehre ulaştıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2012 itibariyle "Türkiye İnsan Hakları Kurumu" ile daha demokratik ve bağımsız bir kurumu hayata geçiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2004 itibariyle "Terör ve Terörle Mücadeleden Doğan Zararların Karşılanması" kapsamında 3 milyar TL ödeyen AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
AB ülkelerine vizesiz seyahat adımları atan, süreç sonunda Schengen ülkelerine vizesiz seyahat etme imkânı veren AK Partiye 1 oy borçlusunuz
Tüm acil çağrıları (sağlık, itfaiye, jandarma, polis vb ) 112'de toplayarak hayatımızı kolaylaştıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Geziciler: Türkiye Dünya’da en çok ağaçlandırma yapan ilk 3 ülke arasında.25 milyonun üzerinden fidan diken AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Paradan altı sıfır (000000) atarak Türk Lirasına layık olduğu itibarı kazandıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Türkiye’de hane halkı borçlarının GSYH’ye oranı %23 iken AB ülkelerinde ortalaması %65. Hane halkı bütçesini koruyan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Kullanılan banka kredilerinde takibe düşme oranını %17,6’dan %2,7’ye düşüren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Görme engellilere 5.000 adet “Gören Göz” cihazlarını ücretsiz dağıtan ve dünyada bir ilki gerçekleştiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
İZMİR'liler; Gördes Barajı ve Isale Hattı ile İzmir’in içme suyu problemini 2040'a kadar çözen AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Melen ve Yes¸ilçay Projeleri ile İstanbul’un 2071 yılına kadarki içme suyu ihtiyacını karşılayan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
e-devlet'i ile devletin hantal yapısını kırmaya, bürokrasinin ağırlığını kontrol altında tutmaya çalışan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
TR olarak 237 ülke & gümrük bölgesine ihracat yapan,ihracatçıların dünya üzerinde ayak basmadığı ülke bırakmayan AK Partiye 1 oy borçlusunuz
Kamu vicdanında ve bireylerin hayatında telafisi güç izler bırakan farklı katsayı uygulamasını kaldıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
1990-2005 yılları arasında sinema sektörüne verilen destek 5 milyon $, yeni düzenlemelerle bu rakam bugün 133 milyon $ AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Gençler; burs ve kredilerde %567 artış sağlayan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Gençler;2002'den beri koğuş sistemini terk ederek 1-3 kişilik odalardan oluşan otel konforunda yurtlar yapan AK Partiye 1 oy borçlusunuz
TOPLU TAŞIMA PROJESİ KITALARI BİRLEŞ TİRME PROJESI· TARİH VE KÜLTÜR PROJESİ MARMARAY Hayaldi gerçek oldu. AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Ferhat gibi dağları delerek; toplamında 167 km olan 205 tane tüneli hizmete açan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
İstanbul’dan; Bursa 1 saat, İzmir 4 saat, Eskişehir'e 2,5 saatte ulaşmayı mümkün kılacak asma köprüyü inşa eden AK Partiye 1 oy borçlusunuz
Boğazın altına araba geçişi yaparak İstanbul’un trafik sorununa çözmek için uğraşan, prestijli projeler kazandıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz
Güvenilir gıda sistemine hayata geçiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
183 Sosyal destek hattını kurarak halka hizmet eden AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Eğitim, sağlık, hazır giyim ve turizmde KDV %18’den %8’e, bazı gıda maddelerinde ise %8’den %1’e düşüren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
İkametgâh, sabıka kaydı, nüfus kağıt örneği vb vs üzerinden ücretlendirmeyi kaldıran ve alımını kolaylaştıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Bilgi edinme hakkını anayasal teminata kavuşturan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Türkiye'yi borç batağından kurtararak uluslararası piyasalara borçları ödeyen ve ülkemizi alacaklı hale getiren AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2002 itibariyle olağanüstü hal rejimini (OHAL) kaldıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
Tutuklu ve hükümlülerin haklarını arttırarak her şart ve koşulda vatandaşını düşünen AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
99 yeni üniversite kuran, her şehirde 1 üniversite sözünü tutan AK Partiye 1 oy borçlusunuz.
2006 yılında faaliyete başlayan E-konsolosluk portalı ile konsolosluk hizmetlerinin kalite ve süratini arttıran AK Partiye 1 oy borçlusunuz. Not: Bu habere yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz!

Sonar Anket Sonuçları:
ANKET SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image