Arama

Şevko Merakla Beklenen Klibiyle Sevenleriyle Buluştu!

1 yıl önce


Şevko Merakla Beklenen Klibiyle Sevenleriyle Buluştu!
ad image
ad image

 

Şevko, kısa bir süre öncesinde sosyal medya platformlarında, düğünde çekilen halay videosuyla tanınmıştı. İnsanların coşkuyla eğlenmesini sağlayan, sevilerek dinlenen bir halay parçası olmasının yanında izlenme sayıları hızla artmıştı. YouTube içerisinde milyonlarca izlenme alan kısa video, zamanla diğer sosyal medya platformları üzerinde de izlenmişti. İzlenmelerin halen artmasının yanı sıra, Şevko’nun klibi parçanın sevenleri tarafından araştırılmıştı. Özellikle genç şarkıcı Uğur Çoban’ın hayranları, Şevko klibinin yayımlanması için ısrarcıydı. Yeni dönemde müzik listelerinde yerini alan Şevko’nun klibi için çekilme kararı alındı. Uğur Çoban ve klip için çalışan profesyonel ekiple klip kısa sürede sevenleriyle buluştu. Şimdi, tüm dijital kanallarda, dönemin en sevilen halay parçasının klibi olarak izlenmeye devam ediyor.

 

 

Şevko, klibiyle birlikte meraklı bekleyişin sonlanmasıyla beraber, izleyicilerden birçok olumlu yorum da geldi. İzleyiciler klibin çok daha dikkat çekici sahnelerinin olduğu ve kaliteyi yansıttığı söylendi. Klipse Fransa’nın başkenti olan Paris’te çekildiği de dikkatleri çekilenler arasında yer alıyor. Çekimlerin uzman bir ekiple çekilmesinin yanı sıra görüntülerin de oldukça beğenildiği biliniyor. Urfa yöresine ait olan Şevko, sıcak kareleri, yüksek çözünürlüklü sahneleriyle en sevilen halay kliplerinden biri olarak görülüyor. Son dönemlerde en çok izlenen halay klibi olduğu da biliniyor. Klibin aldığı izlenme sayıları ve yorumlar, beğenilerin oldukça yüksek olduğunu da net bir şekilde yansıtıyor. Özel etkinliklerde, düğünlerde olmazsa olmaz halay parçalarından biri olmasının yanı sıra sosyal medyayı sallamaya da devam ediyor. Dillere dolanan parça, klibiyle de büyük bir övgü hak ediyor. Genç sanatçının yeni performansı içinse uzun bir süre daha popülerliğini koruyacak gibi görünüyor.

 

Uğur Çoban Şevko Klibiyle Tüm Dijital Kanallarda!

 

 

Uğur Çoban Şevko klibiyle halay severler için kalıcı bir çalışmaya imza attı. Unutulmayacak ve uzunca bir dönem izlenecek gibi duran Şevko’nun etkileşim oranları da giderek artıyor. Sevenlerinin klibi heyecanla beklemesi, Uğur Çoban hayranlarının artması da büyük bir kitlenin var olduğunu yansıtıyor. Bakıldığı zaman büyük bir ilgi gören Şevko, klibiyle bir kez daha listeleri sallıyor. Dijital kanallarda öne çıkan Uğur Çoban’sa hayranlarına sürekli olarak geri dönüşlerde bulunuyor. Kendisine klibe olan geri dönüşlerle ilgili ne düşündüğü sorulduğundaysa, başaracaklarına inandığını, başarının verdiği gururu sevenleriyle paylaştığını dile getiriyor. Ayrıca kendi doğum yeri olan Paris’te çekilen kliple, çok daha iyi çalışmalara imza atabileceklerini inandığını ekliyor. Hayranlarına karşı her zaman samimi ve sıcakkanlı olan genç sanatçı Çoban, övgüleri almaya devam ederken, hayranlarının her birine özenle geri dönüşte bulunuyor. Klibe https://www.youtube.com/watch?v=3Fc20wQ6xNs Adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bilindiği üzere Uğur Çoban için geçen dönemlerde bazı haberler yapılmıştı. Hayranlarının Uğur Çoban’ın kim olduğunu merak etmesi üzerine, haber kanallarında hayat hikayesine yer verilmişti. Bu yüzden Şevko ile kendisini tanıyan hayranları, tanınırlığının Şevko parçasıyla başlamadığını görüyor. Uzun bir zamandır sanat camiasında yer alan sanatçı, müzikle olan hikayesinin çok daha eskilere dayandığını da söylüyor.

 

Uğur Çoban, Paris’te 1987 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi, Erzincanlı bir çekirdek ailenin ortanca çocuğu olarak doğmuş ve büyümüştür. Ailesinden, babasından gelen müzik ve sanat hayranlığı sayesindeyse henüz altı yaşındayken bağlamayla tanışmıştır. Kendisi gibi sanat aşığı olan babasının destekleriyle bu alanda eğitim almıştır. Eğitimleri sırasında o dönemin ustalarından olan Rahmetli Talip Özkan ile yollarının kesiştiği de bilinmektedir. Ustasının çalışmalarını beğenmesi, kendisindeki ışığı görmesiyle de yolu şimdiki zamana kadar uzanmıştır. Daha 13 yaşındayken düğünlerde, Paris Türkü Evleri’nde sahne alan Uğur Çoban, 2016 yılında da Grup Yeksan ile bir kez daha adını duyurmuştur. Şimdilerde yeni parçası olan Şevko’nun klibiyle anılırken bunun son olmadığı ve çok daha iyi çalışmalara imza atacağı da düşünülmektedir.

2-i63899bd835216.jpg

Şevko Halay Severlerin Beğenisiyle Buluştu!

 

 

 

Şevko klibinin yayımlanmasının ardından artık gösteren tıklanmalar günden güne büyümeye devam ediyor. Hatta izleyiciler hem Uğur Çoban’ın seslendirdiği parçayı hem de klibi büyük bir beğeniyle paylaşıyorlar. Sosyal medya kanalları üzerinden de sıklıkla paylaşılan Şevko, halay parçaları arasında ön sıralarda tutuluyor. Artık hemen her özel etkinlik ve düğünlerde olmazsa olmazlardan biri olarak görülüyor. Klibiyle de beğenileri hak ettiğini kanıtlamasının yanında etkileşimlerinin uzun bir süre daha hızla artış göstereceğini gösteriyor. Tekrar tekrar dinlenen klip, milyonların kalbine girdiğinden, övülmeye devam ediliyor.

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

Selim ber

Gerçekten muhteşem bir klip emeğine sağlık diyelim yolu açık olsun, hızlı ve etkili haber için takipdeyim 👍

1 yıl önce
ad image
ad image