Arama

Sosyal medyadan tavrı çok eleştirilen Uşak Valisi Funda Kocabıyık'tan açıklama geldi

4 yıl önce


Sosyal medyadan tavrı çok eleştirilen Uşak Valisi Funda Kocabıyık'tan açıklama geldi
ad image
ad image

 

Geçtiğimiz günlerde 2. Kez Apple marka telefonların açığını bulan genç yazılımcı Hüseyin Çoban Apple yetkilileri tarafından açığın detayları ile bildirilmesi halinde 220 bin dolarlık para ödülü alacağını ifade eden yetkililere bu paranın az olduğunu söyleyerek açığı söylemeyi reddettiğini açıkladı. Bulduğu açık sayesinde pek çok Apple marka telefon kullanıcısının özel fotoğraf ve videolarına erişebildiğini dile getiren Hüseyin Çoban kötü niyetli insanlardan gelen Apple’ın kendisine teklif ettiği paranın 5 kat fazlası tutarında parayı reddettiğini bildirdi.

Bunun ardından kendisi gibi genç akranlarına başarılı olmanın ipuçları hakkında bilgiler vererek onları başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerletmek istediğini ifade etti. Hüseyin Çoban başarının ipuçları hakkında şu maddeleri dile getirdi.

  1. Pes Etmemek; Önünüze çıkabilecek her türlü sorun ve problemle karşı mücadele ederek ilk günkü heyecanla ve enerjiyle bu sorunların ve problemlerin üstesinden gelerek başarıya ulaşmak.
  2. Zaman Ayırmak; Bir işi iyi yapmak için o işle fazla zaman ayırmak gerekir. Siz işinize ne kadar zaman ayırırsanız o işte o kadar başarılı olursunuz.
  3. Defalarca Denemek; araştırdığınız ve edindiğiniz bilgileri defalarca deneyerek o edindiğiniz bilgileri bir olgu haline getirerek kendi bilgi ve birikiminize katmak.
  4. Eski ile yeni arasında köprü kurmak; Eski olan ile yeni olan arasında oluşturabileceğiniz bir köprü sayesinde hem eskinin ilkel yönlerini yeninin temelinde kullana bilir hem de yeninin pratikliğini eskinin inşaatında kullanabilirsiniz. Böylelikle ilkelin temelini gelişmişin yöntemlerini kullanarak başarıya emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image