Arama

TEDSAN SAVUNMA

1 yıl önce


TEDSAN SAVUNMA
ad image
ad image

 

TEDSAN kalitesi ile kendini kanıtlamış ürünleri, güvenilir işçiliği ve 50 yılı aşkın tecrübesi ile dişli üretiminde uzman bir kuruluştur. Ulusal ve uluslararası alanda, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için hızlı ve çözümsel yaklaşımlar sergilemektir. Müşteri memnuniyeti sağlamak ve TEDSAN adını sektöründe kalıcı kılmak temel yaklaşımımızdır. ISO 9001-2008 ve TÜV kalite belgelerimiz ile imalatlarımız da; ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuata uymak kalitemizin önemli bir unsurudur.

Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı kalite politikası benimsemiştir.

Nasıl Üretiyoruz?

%75in üzerinde kendi bünyemizde bulunan CNC Kontrollü makinalarda ve dişli üretim makinalarında üretilmektedir. Sanal Mağaza Videolar ve Üretim Görselleri başlığı altında ürünlere ait üretim metotlarını ve diğer merak edilen işleme görsellerini inceleyebilirsiniz.

Ürün içerikleri daime dişli üzerine mi?

Hayır, talaşlı üretime uygun olan tüm ürünleri tasarlayabilme ve üretebilme kapasitesine sahibiz. Burada ana branş dalımız dişli olduğu için bunu ön planda tutmaya çalışıyoruz.

Farklı Bir tasarım olsa yapabilir misiniz?

Sizlerden gelen tüm talepleri değerlendirmek isteriz. Amacımız sizlerin ihtiyaçları ve üretim kapasitemiz dâhilinde her zaman yardımcı olabilmektir.

Bizlere sosyal medya hesaplarımızdan veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/tedsansavunma/

https://www.facebook.com/tedsansavunma/

https://www.tedsan.com.tr/

Tedsan Savunma Yönetim Temsilcisi

Efe ÖRGÜT

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image