Arama

Marmaris Tatilinde Neler Yapılabilir?

1 yıl önce


Marmaris Tatilinde Neler Yapılabilir?
ad image
ad image

Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olarak dikkat çeken Türkiye’de birbirinden güzel tatil yerleri bulunuyor. Onlardan birisi de tahmin edebileceğiniz üzere Marmaris! Her yaştan insanın Marmaris’te tatil yapma hayali kurduğunu söyleyebiliriz.

Marmaris; Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olmasından mütevellit bünyesinde lüks imkanlar sunan oteller barındırıyor. Ancak, otellerin kalabalık oluşundan şikayet ediyorsanız tekne kiralayabilirsiniz. Marmaris yat kiralama sayesinde hayatınızın belki de en güzel tatilini gerçekleştirmiş olursunuz.

Marmaris Gezilip Görülecek Yerler

Marmaris; coğrafya derslerinden aşina olduğumuz üzere Muğla’nın güzelliğiyle dikkat çeken bir kasabasıdır. Her yıl yaklaşık dört milyon insanı ağırlar. Gelin, Marmaris’in mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerinden bahsedelim!

·         İçmeler Plajı: Listemizin ilk sırasında olmayı kesinlikle hak eden bir yer! Marmaris merkeze çok yakın olmasından mütevellit denize girmek isteyenlerin ilk tercihidir. Bunun yanı sıra, berrak ve dingin denizi ile de farkını ortaya koyar. Ayrıca, bünyesinde harika işletmeleri de barındırır. Hem denize girme hem de bir şeyler yiyip içme isteğinde olanlara hitap eder.

·         Turunç Plajı: En az İçmeler Plajı kadar güzel bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Mavi ile yeşilin başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz uyumuna burada rastlayabilirsiniz. Mavi bayraklı bir deniz olduğunu da söylemeliyiz. Bunun yanı sıra, dalış yapmak isteyenlere de hitap eder. Ayrıca, tekne turlarına katılmak adına uygun bir adrestir.

·         Kızkumu Plajı: Orhaniye ile özdeşleşmiş bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Marmaris’e biraz uzak olsa da gidilmeye değer bir yerdir. Kendisine ait bir hikayesinin olmasından mütevellit bu isimle anılmıştır.

·         Kleopatra Plajı: Halk arasında Kleopatra Adası olarak bilinir. Eşsiz kumu, berrak denizi ve gören herkesi kendisine hayran bırakan doğası ile de tüm övgüleri hak eder. Altın rengi özel kumsalını başka hiçbir yerde göremezsiniz. Hatta, bu özelliğinden dolayı Kleopatra Plajı olarak adlandırılmıştır.

·         Cennet Adası Koyu: Adından da tahmin edebileceğiniz üzere cennet kadar güzel bir yerdir. Eşsiz deniz rengiyle farkını ortaya koyar. Günübirlik marmaris yat kiralama işlemini gerçekleştirenlerin ilk adresidir. Ayrıca, dalış için de tercih edilir.

·         Kumlubük Koyu: Marmaris’in en güzel koylarından birisi olarak gösterilebilir. Her ne kadar Marmaris merkeze 42 km uzaklıkta olsa da görülmeye değer bir koydur. Berrak suyu ile gören herkesi kendisine hayran bırakır. Masmavi ve tertemiz denizi ile tüm övgüleri hak eder.

Marmaris Yat Kiralama İşlemleri İçin Nereye Başvurulmalı?

Marmaris; deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını sonuna kadar çıkarmak isteyenler için en uygun adres! Siz de yukarıda bahsettiğimiz Marmaris koylarını gezmek istiyorsanız Marmaris yat kiralama işlemini gerçekleştirmelisiniz. Ancak, güvenilir, referansları sağlam, tanınan ve müşterilerine farklı ödeme seçenekleri vaat eden bir marmaris yat kiralama şirketinden hizmet almalısınız. Ayrıca, kiralamak istediğiniz yatın bütçenize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image