Arama

Türk inşaat şirketlerinin mevcut 2018 Dünya Kupası anlaşmaları tehlikede değil

8 yıl önce


Türk inşaat şirketlerinin mevcut 2018 Dünya Kupası anlaşmaları tehlikede değil
ad image
ad image

Rusya Spor Bakanı Vitaliy Mutko, Türkiye'ye getirilecek ekonomik sınırlamalar çerçevesinde 2018 Dünya Futbol Şampiyonası için inşa edilecek stadyum projelerine Türk şirketlerin dahil edilemeyebileceğini açıkladı. Öte yandan Mutko, Türk inşaat şirketleri ile daha önceden imzalanmış olan anlaşmaların ve hayata geçirilmekte olan projelerin ise olumsuz etkilenmeyeceğini söyledi.

'TÜRK ŞİRKETLER TAŞERON POZİSYONUNDA'

Rus bakan, "İmzalanmış sözleşmelerin ya da şu anda hayata geçirilmekte olan projelerin sonlandırılacağını sanmıyorum. Burada söz konusu olan yeni projeler ve yeni anlaşmalar" dedi. Türk şirketlerin Şampiyona çerçevesindeki projelerde taşeron pozisyonunda görev aldığının altını çizen Mutko, kilit pozisyonlarda Rus şirketlerin yer aldığını belirtti.

2018 Dünya Futbol Şampiyonası, 14 Haziran-15 Temmuz 2018'de Rusya'nın 11 farklı şehrinde 12 stadyumda gerçekleştirilecek.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image