Arama

Basel'in uzak golü PAOK'un galibiyetini kazandı

5 yıl önce

PAOK, ilk şampiyonluk ligi zaferini attı ve üçüncü eleme turu için Salı günü FC Basel 2-1'i düşürdü, ancak turnuvanın play-off'larını yapmak için önünde hala zor bir görev var.

Basel'in uzak golü PAOK'un galibiyetini kazandı
ad image
ad image


Bir an için Yunan Kupası sahibi ev-ve-beraber kravatını tam kontrol altında tutuyordu ve 2-0 zamanla tam 10 dakika sürdü, ancak İsviçre bir dakika sonra geri bir tatlı yenilgiye kapılmak için bir geri çekildi. önümüzdeki hafta İsviçre'de ikinci ayak. 

Selanik kulübü, geçen sezonun sonunda, AEK'ye karşı Kupa finalinden büyük ölçüde değişmemiş olsa da, hiçbir zamanki gibi etkileyici bir yer değildi. 

Yine de, Jose Alberto Canias'ın sol attığı uzun mesafeli bir atışın 32. dakikasında İsviçre ağına uçtuğu için Basel savunmasında bir yol buldu.

Maç her iki tarafın da şanssızlığıyla devam etti, ancak 80. dakikanın çeyrek finali beklenemezdi. 

PAOK, Aleksandar Prijoviç ile yaptığı kontra atakta ikinci golü attı, ancak bir dakika sonra PAOK bekçisi Alexandros Paschalakis'in önünde topu yakın mesafeden Albian Ajeti'ye bıraktı. 

Dönüş bacağı 1 Ağustos'ta yapılacaktır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image