Arama

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı

8 yıl önce


Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı
ad image
ad image

Yirmi senedir tüm Türkiye'nin severek izlediği Beyaz Show Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Birbirinden ünlü yerli ve yabancı isimleri programında ağırlayan Beyazıt Öztürk'ün geçtiğimiz hafta Beyaz Show konukları arasında 'Miş Miş' şarkısı ile dikkatleri çeken Simge Sağın, Nadide Hayat filmi oyuncularından Demet Akbağ, Nadide Hayat filminin yönetmeni Çağan Irmak, Bu Tarz Benim Yarışması'nın sunucusu Öykü Serter ve çıkış albümü ile büyük başarı yakalayan Buray konuk olmuştu. Simge Sağın ile birlikte şarkılar söyleyen sunucu Öykü Serter ile de tatlı sert bir atışma yaşamış "Beyaz ile Göz Göze" bölümünde ünlü sunucuya "Soğuk bir kadınsın bu doğal halin mi, yoksa kendini böyle daha çekici hissettiğin için mi?" sorusunu sormuştu. Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı merak ediliyor. Beyaz Show konukları kimler olacak detayları ile Ajans Haber de. 

25 ARALIK BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER

Her hafta konukları ile eğlenceli skeçlere ve şarkılara imza atan Beyaz Show bu hafta ekrana gelmeyecek. 2015 yılının son programını geçen hafta yapan Beyazıt Öztürk yeni bölümleri ile 2016'da devam edecek. Bu hafta kolaj olarak ekrana gelecek olan programda Beyaz Show konukları arasında 2015 yılındaki isimler var. Geride bırakmaya hazırlandığımız bu yılın tüm konukları kısa kısa görüntüler halinde en komik bölümleri ile karşımıza çıkacak. Bu haber Beyaz Show hayranlarını üzse de gelecek yılda da devam edecek olması sevindirici bir haber oldu. 2016 yılında 21. senesine girecek olan programda bu hafta Beyaz Show konukları kimler olacak sorusunun cevabı da belli oldu. Eski görüntülerden Ali Atay, Ata Demirer, Koray Avcı, Candan Erçetin, Derya Şensoy, Deya Baykal, Funda Arar, Kibariye, Murat Yıldırım, Engin Altan Düzyatan, Serenay Sarıkaya gibi isimler ekrana gelecek. Önümüzdeki hafta ise program yılbaşı gecesi yayınlanacak 'Beyaz Show Yılbaşı Özеl' adıyla konuklarıyla birlikte 2015'e veda edecek. Yılbaşı gecesi konukları ise Çağatay Ulusoy, Murat Yıldırım, Hande Yener, Leyla Lydia Tuğutlu, Ezgi Mola, Serdar Ortаç'ı konuk edecek. Yılbaşı gecesi ekrana gelmeye hazırlanan şov programının bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak.

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image