Arama

Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!

5 yıl önce


Black Desert Online Tüm Dünyadan 10 Milyon Maceracıyla Kutlamalara Devam Ediyor!
ad image
ad image

 

  • 23-25 Kasım tarihleri arasında Black DesertOnline’da ilk defa olacak %1000 Level Exp artış etkinliğini kaçırma!
  • Arsha Şampiyonası’nın ikinci arenası, 30 Kasım - 8 Aralık tarihleri arasında! Kayıtlar 28 Kasım’da sona erecek. Acele et!
  • 14-28 Kasım tarihleri arasında, Steam ve Black Desert Online TR ve MENA’da paketler %50 indirimli!

Büyücüler, savaşçılar ve kahramanlar! Black Desert Online, tüm dünyadan maceracıyla 10 milyonluk koskoca bir dünya oldu. Özel etkinlikler ve hediyelerle dünya çapında 10 milyon kayıtlı maceracı rekoru kutlamalarına ise hız kesmeden devam ediyor!

15 Kasım – 28 Kasım tarihleri arasında, “Altın Gündoğumu Paketi’ni Silip Süpür!” etkinliği, Black Desert Online Türkiye ve MENA’ya geliyor. Maceracılar, Fleme Tepesi'nde dehşet saçan etkinlik bossu Kral Targargo'yu alt ederek, birbirinden çeşitli hediyeler kazandıracak bir kutuya sahip olma şansı yakalayacaklar. Ayrıca etkinlik süresi boyunca, en az 100 dakika oyunda kalan tüm maceracılara "Kutsanmış Elçi Parşömeni (100 dk.)" hediye edilecek. Bu parşömen, maceracıların Level EXP'lerini %200, beceri EXP'lerini ise %30 oranında arttırmaktadır.

Black Desert Online, daha önce bu evrende eşi benzeri bulunmamış bir etkinlikle 10 milyon maceracı kutlamalarına devam ediyor. Oyundaki maceracılar, 23-25 Kasım tarihleri arasında, levelEXP’lerini %1000 oranında arttıracak bir etkinliğe şahit olacaklar. 3 gün boyunca sürecek olan bu etkinliği kesinlikle kaçırmayın.

Ve tüm bu muhteşem etkinliklere ek olarak, Arsha Şampiyonası’nın ikinci arenası, 30 Kasım ile 8 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Şampiyona kayıtları 14 Kasım tarihinde başlayacak ve 28 Kasım tarihinde sona erecek. Maceracılar şampiyon oldukça, oyun içi eşyalarla ödüllendirilecekler. Ayrıca şampiyonaya katılan her maceracı da çeşitli ödüller kazanacak. Arsha Şampiyonası ve tüm etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, Black Desert Online oyun paketlerinde %50 indirim fırsatı, Steam’de 14 Kasım 21:00 ile 19 Kasım 21:00 ve 21 Kasım 20:55 ile 27 Kasım 21:05 tarihleri arasında devam edecek. Ayrıca Black Desert Online Türkiye ve MENA resmi sayfasında ise, 14 Kasım 07:00 ile 28 Kasım 03:00 tarihleri arasında %50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. İyi şanslar maceracılar!

Black Desert Online Hakkında:

Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile
MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun
piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik
sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü
karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve
harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için
harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla
kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada
yayınlanması planlanıyor.

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image