Arama

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 40. BÖLÜM İZLE

8 yıl önce


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 40. BÖLÜM İZLE
ad image
ad image

Diriliş Ertuğrul bugün saat 20:00'da izleyenleri ile beraber olacak. Bugün izleyenleri ile beraber olacak olan Diriliş Ertuğrul 40. bölümü yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul 40. bölüm ise dizi severler tarafından merak ediliyor. Yayınlanan olan Diriliş Ertuğrul 40. bölüm ve diğer bölümlerini Ajans Haber aracılığı ile izleyebilirsiniz. Ajans Haber aracılığı ile izleyebilceğiniz Diriliş Ertuğrul'da bu haftanın en merak edilen konusu ise Kayı Obası ve Dodurga Obası Moğolların elinden nasıl kurtulacak? Bu sorunun cevabını hep beraber bugün yayınlananacak olan son bölüm'de göreceğiniz. Her hafta reyting sıralamasının en üst sırasında ve rakiplerine fark atan dizi bu hafta yayınlayacağı son bölüm ile yine reytig sıralamasının en üst sırasında yer alması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul son bölümü izlemek için Diriliş Ertuğrul 40 bölüm izle ve Diriliş Ertuğrul son bölüm izle linklerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 40. BÖLÜM İZLE

Yukarıda belirttiğimiz Diriliş Ertuğrul 40. bölüm izle ve Diriliş Ertuğrul son bölüm izle linkleri haber detayında yer alıyor. Haber detayında ki yer alan linklere tıklayarak hem yayınlanacak olan son bölümü hem de geçmiş tüm bölümleri izleyebiliriniz. Geçtiğimiz hafta sevilen dizide Ertuğrul köye döndü ve isyan çıkarmakta olan ve Moğollara çalışan Kocabaşı öldürdü. Ertuğrul Kocabaş'ı öldürür iken Korkut Bey bunu görüp elinde bulunan hançeri Ertuğrul'a fırlattı ve bu hançer kardeşi Haime Ana'ya isabet etti. Haime Ana'ya hançer isabet ettikten sonra olduğu yere yığıldı. Haime ana son bölüm'de yediği hançer ile ölmez iken Tuğtekin'in sağ olduğu ortaya çıktı. Daha sonra ise Dodurga Obası, Ertuğrul'un kafese atılmasını isteyip toydan çıkacak kararın uygulanmasını istedi. Bunun üzerine Ertuğrul her iki obanın karışmasını istememesinden dolayı abisine kafese girmek istediğini söyledi. Haime Ana ise durumunun kötü olmasından dolayı beyliği Gündoğdu'ya verdi. Geçtiğimiz bölüm'de bu önemli sahneler yayınlandı ve bu hafta Diriliş Ertuğrul 40. bölüm'de neler olacağı merak ediliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image