Arama

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 41. BÖLÜM FRAGMANI

8 yıl önce


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 41. BÖLÜM FRAGMANI
ad image
ad image

Sevenlerinin merak ile beklediği Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanın da ise beklenmedik olaylar yaşanıyor. Dizinin yayınını yapan TRT1 Diriliş Ertuğrul fragmanını yeni bölüm bittikten bir süre sonra yayınladı. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul fragmanını Ajans Haber aracılığı ile izleyebilirsiniz. Fragmmanı yayınlanan yeni bölüm ise 6 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak. 6 ocak çarşamba günü yayınlanacak olan 41. bölüm saat 20:00'da başlayacak. Saat 20:00'da başlayacak olan sevilen Diriliş Ertuğrul dizisinin 41. bölüm fragmanını izlemek için Diriliş Ertuğrul 41 bölüm fragmanı, Diriliş Ertuğrul 41 bölüm fragmanı izle ve Diriliş Ertuğrul fragman linklerine tıklayarak izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 41. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Merak ile beklenen Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Yukarıda belirttiğimiz Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanı, Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul fragman linkleri haber detayında bulunuyor. Haber detayında ayrıca Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanını da direk olarak izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz son bölüm de Moğollar Dodurga Obasına baskına geldi. Baskına gelen Moğollar'ın hedefi Haime Ana'nın otağı ve Ertuğrul'un bulunduğu kafesli çadırdı. Moğollar ise iki hedeflerini gerçekleştiremedi. Haime Ana'nın otağını Kayı kadınları ile Dodurga kadınları korumayı başarır iken Ertuğrul ise kafesli çadırda iken saldıran Moğol askerini öldürüp kurtulmayı başardı. Ertuğrul kafesten kurtulduktan sonra amcasını öldürmeye çalışan Moğolları bir bir öldürüp amcasını kurtardı. Daha sonra ise Korkut Bey bu olaydan da oğlunu öldürdüğünü düşündüğü Ertuğrul'dan bildi. Bunun üzerine Süleyman Şah oğlu Ertuğrul dayısının dediklerine öfkenlendi ve sesini yükselterek dayısına etrafta olup bitenleri gör dedi. Halime Sultan ile Deli Demir'in konakladığı yerde Tangut ve Noyan'ın adamları hancıya verdikleri şerbeti ile Halime Sultan ile Deli Demir'i bayıltı. Tangut bayıldıklarını gördükten sonra belgeleri arayıp bulamadı ve daha sonra Halime'yi uyandırıp belgeleri vermesini söyledi. Bunun üzerine Tangut tam belgeleri alacak iken Ertuğrul'un karısı Noyan'ın adamını bıçakladı ve Deli Demir ile yollarına koyuldu. Kaçar iken Tangut ve adamları peşine düştü ve yakalamayı başarıp Deli Demir'i  ok ile vurup belgeleri almayı başardı. Halime Sultan ile Deli Demir'i ise Ertuğrul'un ağabeyi Gümüştekin kurtardı. İlerleyen sahnelerde ise toy kuruldu ve İbnul Arabi Tuğtekin'i obaya yetiştirmek için yola çıktı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image