Arama

Google, Go şampiyonunu yendi

6 yıl önce

Google'ın DeepMind AlphaGo yapay zekası dünyanın bir numaralı Go oyuncusu Ke Jie'yi mağlup etti.

Google, Go şampiyonunu yendi
ad image
ad image

 

Web yazılım ve tasarım işleri günümüzün en çok hizmet talebi olan konular arasındadır. Web üzerinde çalışmasını istediğimiz fonksiyonel bir işlem olduğu zaman web yazılım firmalarından teknik destek istemek zorunda kalırız veya yeni bir tasarım ve yeni bir ara yüz tasarım ve geliştirme talebinde bulunduğumuz zaman da web tasarım hizmeti veren şirketler ve ajans firmalar ile görüşmek durumunda kalabiliriz. İşte bütün bu ihtiyaç duyduğumuz tüm hizmetleri AWY yazılım firması tek çatı altında toplamıştır. Bu kapsamda yapmış olduğu tüm işlere bir proje gibi yaklaşmış ve proje sahiplerine her proje özelinde teknik danışmanlık da vermiştir. En basit bir kurumsal web site tasarımından çok dilli ve fonksiyonel özellikleri olan, çeşitli ödeme, muhasebe, CRM, ERP, B2B ve diğer entegrasyonları bulunan projelere kadar iş yelpazesini geniş tutmuştur.

 

AWY Yazılım

 

Ankara'da web yazılım firması olarak işe başlayan ve birçok fonksiyonel web site tasarımı geliştiren şirket kısa süre içerisinde gelen taleplere göre bünyesinde çalışan kadrosunu değiştirmiştir. Böylece grafik tasarım web tasarım işlerinde aynen yazılım işlerinde olduğu gibi ehil bir ekip oluşturmuştur. Küçük danışmanlık şirketlerinden, büyük projelere, okul web sitelerinden, kurumsal web sitelerine kadar geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur. Hatta son zamanlarda Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, SEO uzmanlığı, Google Reklam Danışmanlık Hizmeti gibi pek çok konuda kısacası internet teknolojilerinin olduğu her alanda yazılımlar geliştirmektedir.

 

Açıklama: Ankara Web Yazılım Logo

Keçiören Web Tasarım

 

ABC yazılım firması Etlik Keçiören'de bulunan yazılım ofisinde butik bir ajans firma olarak çalışmalarına başlamıştır. Çalışmalarını her geçen gün üzerine koyarak geliştirmekte ve “Keçiören Web Tasarım” denildiğinde ilk akla gelen şirketler arasında bulunmaktadır. Hatta sadece Keçiören web hizmetleri değil tüm Ankara'da web tasarım işleri konusunda bilinen bir firma haline gelmiştir, öyle ki “Ankara web yazılım” ve “Ankara Web Tasarım” hedef kelimelerinde birçok rakibine göre yoğun ve sıkı bir pazarlama süreçleri geliştirmektedir. Sektörde henüz yeni olduğundan birçok Ankara web tasarım firmasının aksine web site tasarım ücretleri ve web tasarım fiyatları konusunda çok rekabetçi fiyatlar belirlemektedir.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image