Arama

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ NE ZAMAN VİZYONDA

8 yıl önce


KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ NE ZAMAN VİZYONDA
ad image
ad image

Şebnem Burçoğlu'nun kitabından uyarlanan Kocan Kadar Konuş filmi ilk gişeye girdiğinde büyük bir başarı elde etmişti. Hem komediyi hem aşkı içinde barındıran ve ilk filmin devamı olan Kocan Kadar Konuş Diriliş ile vizyona girmeye hazırlanan filmde bir çok ünlü isim yer alıyor. Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın yer aldığı serinin büyük bir hayran kitlesi var ve Kocan Kadar Konuş Diriliş ne zaman vizyonda olacak merak ediliyor. Evlenmeye hazırlanan çiftlere ışık tutacak nitelikte filmde Efsun ve Sinanın hikayesi anlatılıyor. Kocan Kadar Konuş Diriliş fragman ve oyuncuları hakkında detaylar Ajans Haber.com'da.

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ NE ZAMAN VİZYONDA 

İlk filmde otuz yaşına gelmiş ve gerçek aşkı arayan Efsun'un (Ezgi Mola) aşkı arama hikayesini konu edinen filmin ikincisinde ise lise aşkı Sinan'ın karşısına çıkması ile değişen hayatı anlatılıyor. Kocan Kadar Konuş Diriliş fragman ise çıkar çıkmaz izlenme rekorları kırdı şimdilerde filmin yapımcısı ve yönetmeni gişede de aynı başarıyı yakalamayı hedefliyor. Doğru adamı bulmaya çalışırken evlilik hayalleri kuran Efsun ilk filmde hayallerine biraz yaklaşmıştı. Herkesin kendi hayatından bir parça bulacağı ve komedi unsurunun bolca yer aldığı filmde Murat Yıldırım ve Ezgi Mola çift olarak harika bir uyum çiziyor. İkinci filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Kıvanç Baruönü'nü yapıyor. Kocan Kadar Konuş Diriliş ne zaman vizyona girecek sorusunun cevabı ise belli oldu.
Kocan Kadar Konuş Diriliş 1 Ocak’ta yeni yılın ilk kahkahasını attırmaya hazırlanıyor ve vizyona giriyor. Üstelik bu kez Efsun'un düğün hazırlıklarına tanık olacağız. Fakat bu düğün hazırlıklarında en büyük engel aileler olacak. Sinan'ın hayatının aşkı olduğunu düşünen Efsun ona evlenme teklifi eder ve curcuna böylelikle başlamış olur. Evlilik adetlerine ve geleneksel Türk kalıplarına karşı meydan okuyan Efsun'a bir de Sinan'ın cesareti eklenecek ve aileleriyle ortaya ilginç durumlar çıkacak.
Kocan Kadar Konuş Diriliş oyuncuları arasında Ezgi Mola ve Murat Yıldırım dışında bir çok usta oyuncu yer alıyor. Enis Arıkan, Romina Özipekçi, en son Unutursam Fısılda filmi ile karşımıza çıkan Hümeyra, Mehmet Baran Erdoğan, Gül Arıcı, Seksenler dizisinden Begüm Öner, Nevra Serezli, Pis Yedili'den tanıdığımız Eda Ece, Tolga Çıklaçiftçi, Muhammet Uzuner, Gözde Altuner, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış, Burak Topaloğlu, Gülenay Kalkan, Emine Göznümer, Güven Murat Akpınar, İsmail İncekara, Ayten Mısırlıoğlu, Bora Akkaş ve Güçlü Yalçıner yer alıyor. Oldukça kalabalık bir kadro ile çalışılan filmde bu kez ön planda olan isim ise Sinan'ın (Murat Yıldırım) babaannesi Cavide (Hümeyra) olacak. Kendi düğününün hazırlıklarında kendi istekleri dışında herkesin isteklerini yerine getirmeye çalışan Efsun'un Cavide Hanım ile olan mücadelesinden galip çıkıp çıkmayacağını ise filmin sonunda izleyip göreceğiz. Filminin özel gösterimi ise İzmir Optimum Outlet’de 3 Ocak Pazar günü yapılacak. Bu gösterime Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'da katılacak.

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ FRAGMAN TIKLA İZLE!

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ OYUNCULARI HAKKINDA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image