Arama

Marshmallow çok yakın!

8 yıl önce


Marshmallow çok yakın!
ad image
ad image

Samsung'un hangi telefonlarına Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin geleceğini henüz resmi olarak bilmiyoruz. Bugüne kadar 2015'te çıkan amiral gemilerinin önümüzdeki haftalarda güncellenmesi bekleniyordu. Samsung'un tester arayışı ise işlerin gerçekten bu yönde ilerlediğini gösteriyor.

Koreli devin Güney Kore'de beta tester aradığını duyurmasının ardından, Samsung UK'in de test kullanıcısı arayışında olduğu ortaya çıktı. Beta programına katılmak isteyen Birleşik Krallık vatandaşları, buradan bir Samsung hesabı oluşturarak Galaxy Care uygulamasını indirebiliyorlar. Kullanıcıların bu uygulamayı kurduktan sonra Galaxy Beta Program kaydını tamamlamaları gerekiyor. Bu adımın sonrasında Android Marsmhallow'un cihaza özel bir beta sürümünü indirmenize izin veriliyor.

Beta testine kaç kullanıcının katılabileceği ise şimdilik bilinmiyor (bu yüzdenİngiltere'de yaşayanların ve Android 6.0'ı denemek isteyenlerin elini çabuk tutmasında fayda var). Tüm bunlar, Marshmallow güncellenmesinin final sürüme oldukça yakın olduğunun bir işareti.

 

Kaynak: Chip

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image