Arama

Mebsis E-Kurs Modülü Tercih Yapma - öğretmenlere Yaz Kursu - 12 Ekim 2015 Pazartesi

8 yıl önce


Mebsis E-Kurs Modülü Tercih Yapma - öğretmenlere Yaz Kursu - 12 Ekim 2015 Pazartesi
ad image
ad image

 E kurs için öğretmenler kaç tercih yapacaklar?2015 e kurs öğretmen tercihleri-Öğretmenler için yaz kursu hakkında merak edilenler sayfamızda yer almaktadır.Destekleme ve yetiştirme kursu  öğretmen başvuruları ne zaman konu hakkında detaylı bilgiler sayfamızda yer almaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinde  destekleme ve yetiştirm kursu öğretmen başvuruları için sayfa açıldı.Bu kapsamda görev almak isteyen öğretmenler MEBBİS şifresi ile başvuruda bulunacağı dersi seçerek işlemlerini yapabilecekler.
DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI YÖNETİM SİSTEMİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ
2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılı Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları ile ilgili MEB'in yayınladığı kılavuzdaki başvuru koşulları ve işlemleriyle ilgili bölüm şöyle: *Kurslarda görev almak isteyen kadrolu öğretmenler, Mebbis şifreleri ile e-kurs modülünden görev almak istedikleri kurs tercihini yaparak başvuruda bulunacaklar. Öğretmenler, ilçe içinde görev almak istedikleri kurs merkezlerinden üç tercihte veya tüm ilçede herhangi bir okulda görev alma isteğinde bulunabilecekler. *Derslere öğretmen atamaları, kurs merkezi müdürlüğü tarafından öğrenci tercihleri ve ihtiyaçlar de göz önünde bulundurularak yapılır. *Ücretli öğretmenler ise e-kurs üzerinden sisteme ilk girişte oluşturabilecekleri şifreler ile başvuru yaparak, ilgili evrakları komisyonlara ulaştırırlar. Ücretli öğretmenlerin hangi kursta görev alacakları kurs merkezlerinin talebi doğrultusunda komisyonlar tarafından belirlenecek. *Tercih ettiği halde hiçbir kursta görev alamayan öğretmenler, ilçe komisyonları tarafından ihtiyaç duyulan kurs merkezlerinde değerlendirilecek. *Başvurular, odsgm.meb.gov.tr veya www.eba.gov.tr internet adresinden e-kurs modülü üzerinden gerçekleştireceklerdir.
 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image