Arama

O oyunu kim kazandı?

7 yıl önce


O oyunu kim kazandı?
ad image
ad image

Big Brother haftanın lideri kim oldu? bu haftada da diğer haftalar gibi en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Star TV ekranlarında yayınlanan farklı konsepti ile izleyicinin dikatti çeken yarışma kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaştı. 8 kadın ve 8 Erkeğin yer aldığı yarışmada kapalı bir alanda Big Brother'dan alınan direktifler doğrultusunda hareket ediliyor. Endemol shine tarafından uygulanan yapımda her hafta eleme heyecanı yaşanıyor. Hafta başlarında yarışmacıların belirlediği 4 isim eleme listesinde yerini alırken oynan dokunulmazlık oyununu, eleme listende olan yarışacı kendisini o hafta garantiye almasını sağlıyor. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununda Big Bother haftanın lideri kim oldu? sorusu henüz yantı bulmadı. Bu akşam yayımlanacak olan bölümde haftanın dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusunun yanıtı ve detaylı bilgiyi haberimizden takip edebilirsiniz.

BİG BROTHER HAFTANIN LİDERİ BELLİ OLDU

Big brother Türkiye evinde her hafta dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Bu oyun sonrasında haftanın liderliğini kazanan yarışmacı o hafta kendisini elenmekten kurtarıyor. Big Brother 4. hafta eleme listesinde bu hafta bir ilk yaşanarak 4 kadın aday eleme listede yer alıyor. Big Brother Türkiye 4. hafta eleme heyecanı dorukta! Haftanın finalinin yapılacağı bu akşam eve kim veda edecek belli olacak. 26 Aralık tarihinde yapılacak olan haftanın finalinde en az oyu alıp 1 milyona ve hayallerine kim veda edecek? Gökçen mi, İdil mi, Rezan mı, Tuğra mı?

BİG BROTHER 4. HAFTA ELEME LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

BIG BROTHER TÜRKİYE YARIŞMACILARI

Big Brother Yasin
Big Brother Rezan
Big Brother Alphan
Big Brother Seda
Big Brother Hüseyin
Big Brother Tuğra
Big Brother Oktay
Big Brother Gökçen
Big Brother Sinan
Big Brother Çağla
Big Brother Demir
Big Brother Gülşen
Big Brother Onur
Big Brother Arsel
Big Brother İdil
Big Brother Funda

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image