Arama

Saç Dökülmesine,Kepeksiz Saçlara,Saçın Çabuk Uzamasına,Saçın daha Gür Olmasına Karşı Doğal Bitkisel Cözümler?

8 yıl önce


Saç Dökülmesine,Kepeksiz Saçlara,Saçın Çabuk Uzamasına,Saçın daha Gür Olmasına Karşı Doğal Bitkisel Cözümler?
ad image
ad image

Saçlar sosyal hayatta çok önem arzeder. Saç bakımsız ve dağınık görüntüde ise karşınızdaki kişide rahatsız olur. Saç bakımını önemsemek gerekir. Eğer saç diplerinizde kaşıntı varsa elma sirkesi sürerek 10 dk. bekleyin. Daha sonra bol suyla yıkayın. Bu hem saçlarınızdaki kaşıntıyı alır hem de saçlarınızdaki kuruluğu giderir.

*Kepeksiz saçlarda bakım için bir bardak suyun içine bir çay kaşığı bal koyarak karıştırın.10 dk. bekledikten sonra saçınızı durulayın.

*Eğer saçlarınızın daha çabuk uzamasını istiyorsanız banyoda doğal sabunlar veya sarımsak tan yapılan şampuan kullanın. Bu saçlarınızın daha kolay taranmasınada yardımcı olacaktır.

*Saçlarınızın dökülmesini önlemek için kekik yağı,zeytinyağı, hint yağı ve kuru mayayla yapacağınız bitkisel kürü saçınıza uygulayın. Daha sonra saçlarınızı hava almayacak şekilde kapatın. Bu şekilde 3 saat bekleyin ve bol suyla durulayın. Haftada bir defa uygulamaya çalışın.

*Eğer saçlarınızın daha gür olmasını istiyorsanız jojoba yağı ile saçlarınıza masaj uygulayın. Saçlarınızın daha gür ve canlı olduğunu fark edeceksiniz. Bu yag egzama ve saç bitlerinde de etkilidir. Ayrıca sedef hastalığında faydalıdır.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image