Arama

Samsung Galaxy S8 konsept tasarımı karşınızda!

7 yıl önce

Beklenen amiral gemisi Samsung Galaxy S8’in yeni konsept görüntüleri karşınızda. İşte beklenen modelin, beklenen tasarım çizgileri.

Samsung Galaxy S8 konsept tasarımı karşınızda!
ad image
ad image

 

Mobil sektör için içerisinde bulunduğumuz Şubat ayı oldukça hareketli geçecek. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan MWC 2017 etkinliği öncesinde markalardan beklenen modeller hakkında çok sayıda bilgi gündeme geliyor. Bu haberimizin konusu ise Galaxy S8 modelinin konsept tasarımları.

Samsung Galaxy S8 tasarımı nasıl olacak?

Son yıllarda tasarım konusunda ciddi bir atağa kalkan Samsung, Galaxy S8 tasarımıyla da gündemden eksik olmayacak. Galaxy S6 ile başlayan yeni metal-cam gövdenin çizgilerini Galaxy S8 modelinde de göreceğiz. DesignWoOS tarafından paylaşılan görseller, şimdiye kadar telefon hakkında basına yansıyan çoğu bilgi ile uyuşuyor.

İnceltilmiş üst ve alt çerçeveler, kıvrımlı ekran teknolojisiyle birlikte neredeyse çerçevesiz hale gelen sağ ve sol kenarlar Samsung Galaxy S8 tasarımının dikkat çeken ilk detayları arasında. Cihaz yine önceki modeller gibi metal bir gövdeye sahip olacak. Alüminyum gövdeden vazgeçmeyen Samsung, telefonu istediği incelikte yapabilmek adına 3.5 mm ses portundan vazgeçmiş görünüyor. Benzer bir adım daha önce Apple ve Motorola tarafından da atılmıştı.

Telefonun, Mart ayı içerisinde duyurulması ve Nisan ayında ise satışa çıkması bekleniyor. Ancak MWC 2017’de bir sürpriz yapılarak lansman tarihi daha erkene alınabilir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image