Arama

SAMSUNG'DAN 2016 KARARI!

8 yıl önce


SAMSUNG'DAN 2016 KARARI!
ad image
ad image

Korea Times'ın yayınladığı yeni rapor Samsung'un 2016 yılında bazı sert tedbirler uygulayabileceğini ortaya koyuyor. Teknoloji devi önümüzdeki yıl akıllı telefon sevkiyatının yüzde 12'lik önemli bir kısmını azaltabilir.

Kesintiyle birlikte Samsung'un 2016'da 420-430 milyon cep telefonu üretmesi beklenirken, muhtemelen çok önemli pazar payına sahip olmayan bölgelerdeki sevkiyatların azaltılması planlanıyor.

Samsung hayatta kalmak istiyorsa, gelecek yıl daha da büyüyecek pazara adapte olmak zorunda kalacak. Tahminler şirketin yarı iletken kanadında satış potansiyelinin düşüş yaşadığını gösterirken, Güney Koreli devin 2016'da Almanya fotoğraf makinesi pazarında rekabet edemeyeceği belirtiliyor.

Bu durum temelde Samsung'un yeterince kar sağlamayan kilit alanlardaki sevkiyatı azaltmayı ve önemli miktarda satış yapılabilen alanlardaki işi sürdürmeye devam ettirmeyi planladığını gösteriyor. Şirketin gelecek yıl artan talep doğrultusunda daha hesaplı telefonlara odaklanması bekleniyor.

Samsung için bir sonraki büyük etkinlik Mart ayında lansmanı yapılması beklenen bir sonraki amiral gemisi Galaxy S7'nin piyasaya sürülmesi olacak.

 

Kaynak: Chip

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image