Arama

SURVİVOR 2016 KADROSUNDA KİMLER VAR? (YOK ARTIK!)

8 yıl önce


SURVİVOR 2016 KADROSUNDA KİMLER VAR? (YOK ARTIK!)
ad image
ad image

Survivor 2016 için geri sayım başladı. TV8 ekranlarında yer alan tanıtım videosu göre başlangıç tarihi belli oldu. Bu soğuk günler Dominik’in sıcağı ile karşı karşıya gelecek Survivor ekibi için eğlenceli günlere çok az kaldı. Bu sene Survivor yarışmacıları listesinde oldukça fazla isim var. Özellikle merak edilen isimlerden birisi ise Yılmaz Morgül oluyor. Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından yayınladığı videoya göre Morgül 2016 kadrosunda yer alıyor. Dominik’te çekilecek olan yeni sezon yarışması, Türkiye’ye merakla bekleniyor. Geçtiğimiz sezonda (2015 yılı) ülkenin izlenme rekorunu kıran yarışma programının bu sene reyting sıralarındaki yeri oldukça merak ediliyor. Survivor ALL star tam anlamıyla ülkenin kalbi olmuş ve herkesin konuştuğu konu olmuştu. Peki bu sene ne olacak? Şampiyonlar, adayı ziyaret edecek mi? Yapılan kulisler arasında ise eski Trabzonspor’lu futbolcu İbrahim Yattara yer alıyor. Bahsi geçen isimin kesin yarışmada yer alıp almadığını sizde ilerleyen günlerde tv8 ekranlarında görebilirsiniz.

SURVİVOR 2016 KADROSUNDA KİMLER VAR? YOK ARTIK DEDİRTEN İSİMLER

Survivor 2016 yarışması gelecek haftalarda ekranlarda yerini alacak.  Yapılan açıklamalara göre Acun Ilıcalı ve ekibi Ocak ayının son haftalarında ekip olarak tekrar Dominik’i fethedecek. Geçtiğimiz aylarda ekranlara veda eden Ütopya programından bazı yarışmacıların Survivor yarışmacıları 2016 listesinde olması bekleniyor. Sizde bu konu ile ilgili son dakika haberleri Ajans Haber sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ek olarak ele almak istediğimiz konu ise Survivor’un yeni sezon kuralları ile ilgili olacak. Bu sene değişik kuralları yarışmasına taşımak isteyen Ilıcalı, format ile ilgili bazı değişiklikler yapabilir mi? All Star kadrosunda oldukça güçlü isimler olduğundan dolayı geçtiğimiz sezon kurallar sürekli olarak değişmiş ve yarışmacıların belirli bir strateji yapıp, yarışmada planlı bir şekilde ilerlemesi engellenmişti. Sizde bu konuya ilişkin bilgileri tv8 ekranlarında izlemiştiniz. Konu ile ilgili güncel bilgileri devam ederken yarışmacıların gündelik hayatı hakkında bilgi vermek istiyoruz. Özellikle insanların hayatlarında yeni bir akım yaratan yarışma programı Türkiye’nin en çok izlediği program oluyor.

SURVİVOR YARIŞMACILARI AÇIKLANDI MI?

Survivor ile ilgili diğer videoları haberimizde sizlere açıklamak istiyoruz fakat konu ile ilgili bazı bilgileri açıklamaya devam etmek istiyoruz. Yapılan kulisler arasında Semih Öztürk ve İnci Satır gibi isimlerin olduğu yer alıyor. Bu iki yarışmacı TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından Ütopya’nın öne çıkan isimleri olmuşlardı. Ünlüler kadrosuna geri döndüğümüzde ise yarışmacılar arasında merak edilen bir isim Yunus  Günçe oluyor. Özellikle internette oynadığı diziler ve diğer projeleri merak ediliyordu. Oldukça başarılı bir sanatçı olan Günçe, gelecek günlerde ada hayatı ile karşı karşıya gelecek.  Survivor 2016 kadrosu hakkında önemli bir isim ise Yılmaz Morgül oldu. Diğer sürpriz isimlerin gelecek günlerde açıklanması bekleniyor. Ünlüler kadrosunda yer alan isimlerin bazıları açıklandı.

 

Kaynak: AJANS HABER

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image