Arama

Windows 10 'daha agresif' gelecek

8 yıl önce


Windows 10 'daha agresif' gelecek
ad image
ad image

Windows 10'un Windows 7, 8 ve 8.1 sahiplerinin bilgisayarına otomatik olarak indirilmesinin tartışılmaları sürerken Microsoft'un yeni işletim sistemini önümüzdeki sene daha da sert bir biçimde yayacağı ortaya çıktı.

OTOMATİK OLARAK BAŞLAYABİLİR

Microsoft'un işletim sistemleri mühendisliği bölümü başkan yardımcısı Terry Myerson, Windows 10'u "önerilen güncelleme" olarak kategorilendirmeyi planladıklarını, bunun Windows Update ayarlarınıza göre güncellemeyi otomatik olarak başlatabileceğini söyledi. Firma, Windows 10'u önümüzdeki sene "önerilen güncelleme" olarak sunmaya başlamadan önce onu "isteğe bağlı güncelleme" olarak sunmaya başlayacak. Böylece Myerson'a göre kullanıcılar, Windows 10'a güncelleme konusunda seçim hakkına sahip olacaklar.

Myerson, güncellemelerin kotalı bağlantı sahiplerinin kotasını tüketebildiğine dair tartışmalar için, bu kullanıcıların otomatik güncellemeleri kapatmalarını önerdi. Bununla birlikte otomatik güncellemeleri kapatanların önemli güncellemeleri almak için Windows Update'i kendileri kontrol etmeleri gerekecek.

Microsoft, birden fazla PC'yi yükseltmek isteyen ev ve küçük iş yeri kullanıcıları için yakında yeni bir "Media Creation Tool" yayınlayacak. Bu araç, Windows 10'u her PC'ye indirmeye gerek kalmadan daha hızlı kurmanıza olanak tanıyacak.

 

Kaynak: CHİP

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image