Arama

İpek Kirpik

1 yıl önce


İpek Kirpik
ad image
ad image

İpek kirpik yaptırmak, son derece etkileyici bakışlara sahip olmak açısından oldukça önemli bir uygulamadır. Bu sebepten dolayı pek çok kadın ipek kirpik uygulaması yaptırmayı tercih etmektedir.

Kullandığınız maskaralar, ne kadar kaliteli olursa olsun günün sonunda mutlaka temizlemeniz gereken ve yetersiz gelen bir malzemedir. Doğal ipek kirpik taktırmayı tercih ettiğiniz zaman kirpiklerinize maskaranın dokunuşundan çok daha güzel ve dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik nedir? Son zamanlarda hemen hemen her kadının tercih ettiği bir uygulama olarak ipek kirpik adından çok fazla söz edilmektedir. Peki, ipek kirpik nedir?

Kirpik tipine göre ayarlanan ve kirpiklerin daha güzel ve bu güzelliğin yanı sıra doğal bir görünüm de sağlayan bir uygulamadır. İpek kirpik uygulaması, kirpikleri gürleştirmek amacıyla özel yöntemlerle takılan ek kirpiklerdir.

İpek Kirpik Nasıl Takılır?

İpek kirpik nasıl takılır konusu son derece önemlidir. Çok dikkat edilerek yapılması gereken bu işlem uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

İpek kirpiklerin kısa ve uzun olan boyutları vardır. Kısa olan ipek kirpikler, gözün iç kısmına özel bir malzeme kullanılarak takılır. Daha uzun olan ipek kirpikler ise gözün dış bölgesine takılır.

İpek Kirpik Yaptırmak Zararlı Mıdır?

İpek kirpik yaptırmak zararlı mıdır konusu hep tartışılır. Bu işlemi ciddi bir güzellik merkezinde yaptırmak gereklidir.

İpek Kirpik Yaptıranlar

İpek kirpik yaptıranlar genel olarak memnun kalmaktadır. Tırnak Butik'ten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image