Arama

Akaryakıt İstasyonlarına Personel İstihdamı

3 yıl önce


Akaryakıt İstasyonlarına Personel İstihdamı
ad image
ad image

 

Ülkemizin en çok personel istihdamını yapan sektörünü hiç şüphesiz akaryakıt istasyonları oluşturuyor. Class akaryakıt Naifoğlu Holding firması da bu anlamda 50 adet akaryakıt istasyonuyla müşterilerine hizmet sunmakta ve personel istihdamı yapmaktaydı. Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iş sektörlerine çağrı yapması üzerine Class akaryakıtın bünyesinde çalıştığı Naifoğlu Holding hemen harekete geçti. Naifoğlu Holding yetkilileri, ülke genelinde var olan 50 akaryakıt istasyonu sayısını 250'ye çıkaracağını duyurdu.

 

Başkanımızın İsteğine Cevap Vermekteyiz

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "iş dünyasında gelişmeler var ancak yeterli değil" açıklamasını yapması üzerine atılım yapan Class akaryakıt firması, ülkeye yatırım yapmanın tam zamanı ifadelerini kullandı. Ülkemiz yatırım için her türlü koşulu taşıyor, bu anlamda tüm sektörlere çağrıda bulunuyoruz, Cumhurbaşkanımızın bu istek ve düşüncesine destek veriyoruz şeklinde konuştular. Yapılan bu işlem sonrasında binlerce kişinin de işe girebileceğine değinen firma yetkilileri, pazar payının da artacağını belirttiler.

 

3000 Personel İstihdamı İçin Çalışmalar Başladı

 

Ülkemizin ekonomik koşulları nedeniyle işsizlik sorununun da gündemde olması, Naifoğlu Holding'i harekete geçirdi. Class akaryakıt istasyonlarının faaliyete geçirilmesiyle 3 bin kişiye de iş imkanı sunulmuş olacak. Holding yetkilileri iş dünyasının diğer patronlarına da çağrı yaparak, Türkiye yatırım yapmak için en uygun ülke ifadelerini kullandılar. Pandemi salgınında ekonomik anlamda yükselmenin ve pozitif anlamda ilerlemenin tek çaresinin iş alanlarının çoğaltılması olduğunu sözlerine eklediler.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image