Arama

Ankara İmplant Yapan Diş Merkezleri

2 yıl önce

Bir diş çekimi yaptırdıysanız, yada çekimi yapılacak dişleriniz var ve siz dişinizin yerini dolduracak boşluğa ne şekilde bir tedavi uygulatmayı düşünüyorsanız implant uygulaması eksk dişlerinizin yerine estetik bir görüntü sağlayarak kaybetmiş olduğunuz bir diş yapısına geri sağlamış olacaksınız.

Ankara İmplant Yapan Diş Merkezleri
ad image
ad image

Bir diş çekimi yaptırdıysanız, yada çekimi yapılacak dişleriniz var ve siz dişinizin yerini dolduracak boşluğa ne şekilde bir tedavi uygulatmayı düşünüyorsanız implant uygulaması eksk dişlerinizin yerine estetik bir görüntü sağlayarak kaybetmiş olduğunuz bir diş yapısına geri sağlamış olacaksınız. İmplant uygulaması kaybetmiş olduğunuz diş boşluğuna titanyumdan oluşan vidalar sayesinde bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Titanyumdan oluşan vidaların sağlıklı bir kemiğe yerleştirilmesiyle birlikte üzerine takılan kalıcı diş protezi ile hem estetik açıdan hem de çiğneme fonksiyonunuzun gerçek bir dişiniz varmışcasına hissetirmesinden kaynaklı olarak en sık tercih edilen uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Siz de uygun fiyatlar dahilinde Batıkent implant uygulaması özel kliniğinde sağlıklı bir ağız yapısını geri elde edebileceksiniz.

İmplant Uygulama Aşamaları Ne Şekildedir.

İmoplant uygulaması yaptıracak kişiler akıllarında bir çok soruyu barındırmaktadırlar. İmplant uygulaması yaptıracak kişi öncelikle bilmelidir ki gerçek ve doğal dişlerinizden farksız olmak üzere en doğru implant uygulaması Ankara implant özel kliniğinde gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda implant uygulamasının yapım aşamaları hakkında bilgi edinmek isteyenler açısından bir kaç tüyo bulunmaktadır. Bunlardan birincisi diş çekiminin hemen ardından yapılan implant ve ikincisi ise çekilmiş dişe uygulanan implant çekilmiş dişe uygulanan implant yaklaşık olarak 1 ile 3 a arasında bekleme sağlandıktan sonra vidaların kemiğe kaynaması sonrası kalıcı diş protezleriniz takılarak doğal ve estetik açıdan kullanımını sağlayacağınız implant uygulamasıdır. İmplant dokuyla dost olan titanyumdan oluşan vidalar tarafından sağlanmaktadır.

İmplant Uygulaması Tedavi Yöntemleri

İmplant uygulaması yaptıracak kişiye ilk olarak implanta uygun olup olmadığı değerlendirilmektedir. Şeker hastaların da doku iyileşmesi zor olmasından kaynaklı olarak implant uygulaması yaptıracak kişinin enfeksiyon riski yüksek olması açısından şekeri sürekli olarak yüksek olan kişilere bu uygulama yapılmamaktadır. Veya çok sigara içen bir kişinin ağzında bakterilerin çok olması ile implant uygulaması yaptıracak kişiye implanttan önce 20 gün ve implanttan sonra 1 ay olarak sigarayı bırakması yada azaltması doğrultusunda implant uygulaması yapılabilmektedir. Sizde uygun fiyatlar doğrultusunda çene kemiğinizin yeterli olması doğrultusunda Yenimahalle implant tedavi merkezine giderek implant uygulamasını uzman hekimler tarafından yaptırabilir ve konuşma, yemek yeme gibi işlevlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İmplant uygulaması ile eksik dişlerinizi en sağlıklı şekilde ortadan kaldırabilirsiniz

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image