Arama

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı

2 yıl önce

Bozulabilir kargo taşımacılığı, express kargo taşımacılığı gibi birçok alanda önce yerelden ulusa daha sonra uluslararası bir hizmet anlayışı ile hareket ederek, etkin bir çalışma yürütülmektedir.

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı
ad image
ad image

Bozulabilir kargo taşımacılığı, express kargo taşımacılığı gibi birçok alanda önce yerelden ulusa daha sonra uluslararası bir hizmet anlayışı ile hareket ederek, etkin bir çalışma yürütülmektedir. Alanında uzman ekibi ve profesyonel taşıma makineleri ile belirtilen zaman içerisinde hizmetin planlı olarak ihtiyaç duyulan yere gitmesi sağlanmaktadır.

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı

Bozulabilir kargo taşımacılığı, ısı kontrollerinin düzenli bir şekilde ayarlanarak ürünlerin zarar görmemesini kapsayan bir taşımacılık türüdür. Zaman kavramı önemini olup, hızlı ve doğru bir şekilde teslim yapılması önemlidir. Bozulabilir kargo taşımacılığında paketleme ve yükleme standartları doğru bir şekilde gerçekleşmelidir. Düzgün olmayan paketlemeler, ürünlerin bozulması neden olmaktadır. Ürünlerin çıkış noktasından varış noktasına kadar hiçbir hasar ve bozulma olmadan götürülmesi önem arz etmektedir. Tüm bu işlemler, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde gerçekleştirilerek, uluslararası yerlere de ürünlerin gönderimi sağlanmaktadır.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı daha çok havaleli ve ağır hacimli eşyaların taşınması amacıyla kullanılan bir taşıma yöntemidir. Ağır yük taşımacılığı olarak adlandırılan bu taşıma türünde seçecek yol güzergahı oldukça önemlidir. Doğru planlama yapılarak uygun bütçe çıkarılmalıdır. Proje taşımacılığında bütçe kavramı büyük yer tutar. Tüm bu sürece hâkim olan uzman ekiplerle, başarılı bir proje taşımacılığı süreci gerçekleştirilebilmektedir.

Fuar Ve Etkinlik Taşımacılığı

Fuar etkinliklerde kullanılacak ürünler hiçbir hasar almadan doğru bir şekilde fuar alanına taşınmalıdır. Fuar ve etkinlik taşımacılığı ile istenilen hizmetin doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Ürünler, fuar alanına etkinlik başlamadan ulaştırılmaktadır.  Fuar ve etkinlik taşımacılığı yapılırken dikkat edilmesi gereken yol mesafesidir. Mesafenin yakın veya uzak olmasına bağlı olarak uygun taşıma modeli seçilmelidir. Bütün bu noktalara dikkat edilerek, ürünlerin başarılı bir şekilde lojistiği gerçekleştirilir.

Ekspres Kurye

Express kurye hızlı ve seri taşımacılığı kapsamaktadır. Genellikle motorlu kuryeler tarafından trafiğe takılmadan müşterilere ürünler ulaştırılmaktadır.  Ekspres kuryenin avantajları arasında en önemlisi hızdır. İstenilen ürünlerin hiçbir lokasyona uğramadan doğrudan müşterinin adresine götürmektedir. Express kurye hizmeti kapsamında, başarılı bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir.

İntermodal

İntermodal taşımacılık günümüzde önemli bir yer tutmaktadır. En az 2 tür taşıma modelini içeren bu taşımacılık türü, ürünlerin taşıma kabı değiştirilmeden bir modelden diğer modele aktarılmasını kapsamaktadır. Taşıma modelleri seçilirken çevresel ve mevsimsel faktörlere dikkat edilmesi önemli bir yer tutar. Ürünlerin hasar görmeden eksiksiz bir şekilde ulaştırılması amaçlanmaktadır. Bu taşımacılık türü, en ekonomik ve çevreci çözümü sunar. Profesyonel karma taşımacılık hizmeti alabilmek için, iletişime geçilmesi yeterlidir. Bu alanda başarılı bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir.

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image