Arama

Deniz Işın Coşkuner’in 2. kitabı ‘Banyodaki Vahşet’ tüm kitapçılarda

2 yıl önce


Deniz Işın Coşkuner’in 2. kitabı ‘Banyodaki Vahşet’ tüm kitapçılarda
ad image
ad image

 

Son kitabıyla ilgili açıklamalarda bulunan genç iş insanı ve yazar Deniz Işın Coşkuner, bu kitabın edebiyata olan tutkusunun bir yansıması olduğunu ifade etti.

Deniz Işın Coşkuner, “Banyodaki Vahşet, benim ikinci kitabım. Gizem, bu kitabın temel unsuru. Okur, bir anda olaylar içerisinde buluyor kendini. Neler olacağını izlemiyor sadece. Bir sonraki sayfada ne olacağını öğrenmeye çalışıyor. Bunun için yoğun bir çaba içerisine giriyor. Aslında bu kitabımla yapmaya çalıştığım şey bu. Okur merak etsin.

Edebiyata çok büyük bir ilgim var. Bu, her iki kitabımda da açığa çıkıyor. Okumayı çok seviyorum, yazmayı da! Bu nedenle yazma yetimi geliştirmeye çalışıyorum. İlgimi çeken türlerdeki çok önemli romanları okuyorum. Olaylar asındaki bağ nasıl kuruluyor, bunu anlamaya çalışıyorum. İnsan, her zaman öğrenme süreci içerisindedir. Bu durum benim için de geçerli. Yazma yeteneğimi geliştirdikçe yeni projelere atılmak istiyorum. Şu anda, “Banyodaki Vahşet” bu sürecin bir yansıması. ifadelerinde bulundu.

Banyodaki Vahşet, Gizem Unsurunu Temel Aldı

Son kitabındaki hedeflerini açıklayan Deniz Işın Coşkuner, şu sözlerle açıklamalarına devam etti: “Banyodaki Vahşet, isminde de bir gizem barındırıyor. Amacım da bu aslında. Okur, kitabın ismini okuduktan sonra olayları merak etsin. ‘Neler olacak? Olaylar bizi nerelere götürecek?’ desin istiyorum. Olayları temel olarak bu şekilde kurguladım.”

Deniz Işın Coşkuner, “Gerilim romanlarında olayların doğru şekilde kurgulanması çok önemli. Mekân, zaman ve olaylar; bir romanın belkemiği. Bu durum, gerilim romanlarında kendisini çok daha fazla belli ediyor. Herhangi bir eksiklik okur tarafından hemen fark edilir. Bu nedenle çok titiz bir şekilde çalışmak gerekiyor” sözleriyle gerilim romanları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Deniz Işın Coşkuner “Banyodaki Vahşet romanımda bu hususlara çok dikkat ettim. Edebiyata olan tutkumu kelimelere dökmeye çalıştım. Farklı projelerle de bu yolculuğuma devam etmek istiyorum. Edebiyat benim için çok özel bir yolculuk. Bu nedenle yazmaya devam ederek okurlarıma yeni kitaplar sunmak istiyorum. Bu konu beni çok heyecanlandırıyor. Yazmak, yazarak kendini var etmek…” ifadelerinde bulunarak son kitabıyla ilgili düşüncelerini belirtti.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image