Arama

E-Bordro Muhasebat Maaş Sorgulama - E-Bordro Maaş Sorgulama 15 Ekim 2015

8 yıl önce


E-Bordro Muhasebat Maaş Sorgulama - E-Bordro Maaş Sorgulama 15 Ekim 2015
ad image
ad image

E-Bordro maaş sorgulama işlemleri artık E-Devlet üzerinde vatandaşlarla buluşacak. E-Devlet sistemi üzerinden artık vatandaşlar E-Bordro maaş sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilecek. 2015 yılında E-Bordro muhasebat maaş sorgulama işlemlerinizi sitemiz üzerinden de E-Devlet sistemine giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

E-bordro artık e-Devlet üzerinden sorgulanacak. Memurlar her ay maaşlarını özel bir sistem üzerinden sorguluyorlardı ancak yeni güncellemeyle birlikte herkes tüm sorgulama işlemlerini e-Devlet üzerinden şifreleriyle birlikte sorgulayacaklar. Sizler de e-Devlet üzerinden E-bordro memur maaşı sorgulama işlemleri için haberimizi inceleyebilirsiniz.

E-Bordro Muhasebat Maaş Sorgulama İşlemleri İçin Tıklayınız

E-bordro sistemine giren kullanıcılar bu uyarıyla karşılaşıyorlar

Bakanlığımız tarafından bordrolarınıza ulaşmak için geliştirilmiş herhangi bir mobil yılında E-Bordro muhasebat maaş sorgulama işlemlerinizi sitemiz üzerinden de E-Devlet sistemine giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image