Arama

Erkek Gümüş Zincir Tasarımları

3 yıl önce


Erkek Gümüş Zincir Tasarımları
ad image
ad image

 

Erkeklerin en çok tercih ettikleri aksesuarlardan biri de zincirlerdir. Zincirler, kolye uçlarının boyna asılması amacı ile kullanıldığı gibi, doğrudan bir aksesuar olarak tek başına da kullanılabilir. Dini yönden erkeklerin altın kullanmaları sakıncalı olarak kabul edildiğinden dolayı, erkek zincirler için genellikle gümüş kullanılmaktadır. Erkek gümüş zincir ürünlerinde çok farklı tasarımlar bulabilmek mümkündür. Ancak erkek gümüş zincir alırken kullanılan gümüşün kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Kalitesiz gümüş kullanılarak imal edilen zincirlerde kararmaların yaşanması söz konusu olabilir.

 

Erkek Gümüş Zincir Fiyatları

 

Erkek gümüş zincir fiyatları oldukça uygundur. Özellikle altın ile kıyaslandığı zaman gümüş takı ve zincirler de düşük fiyatlıdır. Ancak yine de net bir rakam verilmesini engelleyen bazı hususlar vardır. Gümüş de altın gibi gram ile satılan bir maden olduğu için zincirin ağırlığı ve uzunluğu fiyat üzerindeki en belirleyici etkendir. Bazı zincirlerde özel tasarımlar kullanılmakta ve yoğun bir işçilik harcanmaktadır. Bu tür zincirlerin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Dilerseniz https://www.ventinosilver.com/erkek-zincir adresinden gümüş zincir modellerine göz atabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image