Arama

Facebook'ta canlı yayın dönemi

8 yıl önce


Facebook'ta canlı yayın dönemi
ad image
ad image
Yaptığı Kürtçe albüm çalışmalarıyla tanınan ses sanatçısı Çiyager, bu sabah evinden çıktığı sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğrayarak ağır yaralandı.
Yaptığı Kürtçe albüm çalışmalarıyla tanınan ses sanatçısı Çiyager, bu sabah evinden çıktığı sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğrayarak ağır yaralandı. Geçtiğimiz günlerde PKK/HDP/KJA hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Kürt sanatçı Çiyager (Mehmet Karakuş) uğradığı sopalı saldırı sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Aldığı sopa darbelerinden dolayı ağır yaralanan Çiyager, Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesine oradan da Dicle Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Baş, ayak, el ve vücudunun birçok yerinde kırıklar olan Çiyager, ameliyata alındı. Bugün sabah 08.00 sıralarında evinden çıktığı esnada kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğrayan Çiyager, son süreçte Türkiye Kürdistan’ında yaşanan kaos ve buna bağlı olarak yıllarca beraber çalıştığını söylediği HDP/DBP ve paralelindeki yapılarla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulunmuştu. Daha önce İlke Haber Ajansı’na (İLKHA) konuşan Çiyager, hem kendi yaşadıklarını hem tanık olduğu gerçekleri anlatarak,  bu gerçekleri görmek istemeyenlerin çok şey kaybedecekleri uyarısında bulunmuştu.  (M. Sıddık Bilge, Yunus Sırat- İLKHA)
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image