Arama

Futbol Ayakkabısı

3 yıl önce


 Futbol Ayakkabısı
ad image
ad image

 

Erkeklerin vazgeçilmez hobilerinden birisi futbol oynamak. Bu hobilerini yüksek performans ve yüksek hızda yapabilmek için futbolu oynayan kişinin kabiliyeti kadar kullandığı futbol ayakkabısının da büyük önemi vardır. Doğası gereği hareketli bir spor olan futbolda ayakkabıların sahayı tutuşu çok önemlidir. Doğru seçilmiş ayakkabılar sakatlanma riskinizi düşürür, kaymanızı engeller ve performansınızı arttırır. Genellikle 3 farklı saha tipinde oynanan futbol için her sahada farklı futbol ayakkabısı tercih edilir.

 

Hangi Saha da Hangi Ayakkabı Giyilmeli?

 

Suni çim, orijinal çim, kapalı spor salonu. Gerçek çim sahada kullanılacak ayakkabılar, sert zemine yüksek oranda direnç göstermeli ve dayanıklı dış tabana sahip olmalıdır.

Suni çimler için yere basışlarda ortaya çıkan şoku emecek ayakkabılar en kullanışlı olandır. Bu tip zeminler için, çivili kauçuk tabana sahip ayakkabılar seçilebilir.

Engebesiz ve düz bir yüzeye sahip kapalı saha zeminleri için ise yumuşak ve düz dış taban gerektirir.

Oynanan zemin türüne göre seçilen bu ayakkabılar oyunun kalitesini arttırarak hız ve çevikliğe olumlu etki eder. Her zemin için farklı tabanlarda üretilmiş futbol ayakkabısı, sokak kombinlerini tamamlamada da işlev görebilir. En kaliteli Futbol ayakkabıları için https://www.lescon.com.tr/futbol-ayakkabisi/  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image