Arama

Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlıyor

8 yıl önce


Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlıyor
ad image
ad image

Taht Oyunları yani namı diğer Game Of Thrones akıllarda bir çok soru işareti bırakarak beşinci sezonu ile ara vermişti. Çekimleri bir çok farklı ülkede gerçekleşen ve zaman zaman bir çok savaş sahnesi çekilen dizi de kalabalık bir ekip çalışıyor. İlginç saçları, makyajları, savaşları ve konusu ile tüm dizilerin arasından sıyrılarak zirveye yükselen Taht Oyunları Arya Stark'ın kör olup olmadığı, Jon Snow'un yaşamasından, Daenerys Targaryen'ın kaçırılmasına bir çok konuyu açıklığa kavuşturmadan bitince hayranları Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlıyor merak etmeye başladı. Geçen sene ilk dört bölümünün sızdırılmasından sonra hayranları Game Of Thrones 6. sezon bölümleri de sızdırılabilir umudu ile bekliyor. Kimi zaman dizinin twitter kimi zaman da yayınlandığı HBO kanalından açıklamalar ve yeni bilgiler geliyor. Hakkında merak edilenlerin detaylı bilgileri Ajans Haber de.

GAME OF THRONES YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR

Game Of Thrones bir çok ülkede çekiliyor ve her ülkede de milyonlarca hayranı var. Özellikle çekimleri tarihi dokusu ve mekanlarından dolayı Hırvatistan'da yapılan dizinin bozulmamış antik hali yapımcılarının ve yönetmeninin ilgisini çekmiş. Bu ülke de ise dizinin beşinci sezonundan hatırlayacağınız gibi Daenerys Targaryen Meereen Şehri'ne yer veriliyor. Meereenliler Astaporlular ile Yunkailileri uyarıp Daenerys Targaryen ile iletişim kurmalarını engellediler. Hatta köle çocukları çivileyerek Daenerys'ın geçeceği yollar üzerine işaret şeklinde yerleştirmiş, arazileri takmışlardı. Kale çekimleri ise Klis Kalesi'nde yapılan Game Of Thrones yeni sezon görüntülerinde bu kaleyi sıklıkla görebiliriz. Klis Kalesi ve Diocletianus Sarayı neredeyse Targaryen'ın bütün sahnelerine ev sahipliği yapıyor. Game Of Thrones 6. sezon yeni bilgiler geldikçe diziye olan merak daha da artıyor. Bu yüzden Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlıyor herkes tarafından merak ediliyor. Dizinin yapımcısı ise 2016 yılının Nisan Ayı'nda 6. sezonun başlayacağını ve 2018 yılında da diziyi bitireceklerini belirtti. Her şeyin cevap bulacağı 2018 yılında demir tahta kimin oturacağı ise hala muamma olarak kalıyor. 

GAME OF THRONES 6. SEZON YENİ BİLGİLER

Fenomen dizi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam etse de akıllardaki sorular cevap bulmadı. İlk fragman görüntülerinde Myrcella'nın ölümüne Cercei nasıl bir tepki verecek, Jon Snow yaşıyor mu, Arya Stark başka bir yeteneğini mi keşfedecek, Brienne Stannis'i öldürdü mü, Bran Stark rüyalarında gördüğü ağaca ulaşabilecek mi sorularının cevabını Game Of Thrones 6. sezon yeni bilgiler geldikçe öğrenebileceğiz. Dizinin Margaery'si Natalie Dormer yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu. Beşinci sezon finalinde Cercei tarafından zindana atılan Margaery'i ilk bölümlerde tekrar göreceğiz ama Cercei'den intikamını nasıl alacak henüz bilinmiyor. Theon Grejoy'un Sansa Stark'a yardım etmesinden sonra onları en son kaleden atlarken görmüştük. Ramsay Bolton'dan kurtulmak isteyen Sansa'nın bu kez şansı eğer kalenin yüksekliği onları öldürmez ise yaver gidebilir.

GAME OF THRONES 6. SEZON DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

GAME OF THRONES 6. SEZON YENİ FRAGMAN!
 

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image