Arama

Genç Girişimci Atakan Can Girişimciliğin Önemini Anlattı

1 yıl önce


Genç Girişimci Atakan Can Girişimciliğin Önemini Anlattı
ad image
ad image

2016 yılından beri kariyerinde sürekli kendini geliştirmeyi başaran ve önemli işlere imza atan Makine Teknikerliği bölümü mezunu Atakan Can, genç girişimciliğin öneminden bahsederek bu yola girmek isteyen herkesi cesaretlendirdi.

Sadece kurmuş olduğu şirketin başarıya ulaşmasıyla değil aynı zamanda yeni sektörlere yaptığı yatırımlarla da gündeme oturan Atakan Can, genç girişimciliğin önemini şu sözlerle anlattı: “Gençlerin kendi potansiyelini fark edip bu yolda kendilerine inanıp hedefler belirleyerek kariyerlerinde istedikleri noktaya ulaşmaları istekli ve planlı olan herkes için mümkün. Son yılların en gözde atılımlarından olan girişimcilik, yalnızca gençlerin kendisi için değil, ülkemiz için de önemli bir gelişme niteliğindedir.” 

Atakan Can’dan Girişimci Olmak İçin Öneriler

Kendi kariyerinde istediği noktaya ulaşmış olan Atakan Can, genç girişimcilere destek olmak adına onlara önerilerde bulundu. Öncelikle meraklı ve araştırmacı bir karaktere sahip olunması gerektiğini vurgulayan Can, bununla birlikte cesaretin bu yola başlamak için gerekli olduğunu belirtti. Hayalindeki işe atılma sürecinde olan herkesin ikna kabiliyetinin yüksek olması gerektiğini düşünen ünlü girişimci, finansal açıdan da temkinli davranmak gerektiğinin altını çizerek genç girişimcilere güzel önerilerde bulundu. Son olarak her işte olduğu gibi girişimcilikte de inişler ve çıkışlar olabileceğini anlatan Can, buradaki en önemli noktanın yapılan hatalardan ders çıkararak yola devam etmek olduğunu söyleyerek genç girişimcileri ne kadar desteklediğini de gösterdi. 

Sadece iş dünyasında değil, toplumsal konularda da örnek bir karakter olması nedeniyle ünlü genç girişimcinin bu konudaki görüşleri ve önerileri genç girişimcileri oldukça cesaretlendirdi! Son olarak kendini geliştirmeye hevesli olan herkesi girişimciliğe davet eden Atakan Can, destekleyici ve sıcakkanlı tavrıyla gönülleri fethetti.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image