Arama

Gulet Kiralarken Bilmeniz Gerekenler

3 yıl önce


Gulet Kiralarken Bilmeniz Gerekenler
ad image
ad image

 

Gulet kiralarken bilmeniz gerekenler, genel olarak şirketlerin yanlış yönlendirmelerinden oluşabilecek durumlara karşı misafirlerin daha güvenli ve belirlenen bütçeye uygun tatil yapmaları açısından önemlidir. Doğru tatil şirketini belirleyerek, istediğiniz konsepti de tatil öncesinde belirlemek de bir diğer önem yaratan unsurdur. Kaliteli bir tatil için genellikle tercih edilen Bodrum, Göcek, Fethiye ve Marmaris limanlarından, siz de istediğiniz tatil konseptine uygun gulet kiralaması yapabileceksiniz. Gulet kiralama yaparken, mürettebat hizmetleri, güzergah ve gezi turuna dahil olan hizmetler ve detaylar için https://www.naviera.com.tr/gulet-kiralama/ sayfasından bilgi alabilirsiniz. Naviera bölge içerisine olan hakimiyeti, alanında uzman mürettebatı ve sağladığı eşsiz tur hizmetleriyle sizlere unutmayacağınız bir tatil vaat etmektedir. Bugüne özel fiyatlarla siz de bütçenize uygun tercihlerle Bodrum gulet kiralama hizmetlerinden dilediğiniz gibi faydalanabileceksiniz. Üstelik tur içerisinde her şey dahil fiyatlarda, yüksek sezonda katılım gösterebileceksiniz.

 

Gulet kiralama yaparken doğru firma üzerinden rezervasyon yaptırmanız oldukça önemlidir. Olabilecek olumsuz bir durum içerisinde firmanın sizin ve haklarınızı koruyacak sözleşmelerle, tatilinizi güvence altına alması için siz de Naviera’yı tercih edebilirsiniz. Yılların verdiği deneyim, 500’den fazla gulet, yat ve motoryat, 1000’den fazla çalışan ile birlikte eşsiz bir deneyim sunan firma, sizlerin tatiliniz boyunca oluşabilecek her türlü ihtiyacınıza uygun olarak karşılık sağlayacaktır.

 

Gulet Kiralama Rehberi

Gulet kiralamak için öncelikli olarak, tatilinize katılmasını istediğiniz kişi sayısını belirlemeli ve buna uygun olarak da gulet içerisinde istediğiniz lüks standartını ve teçhizatlarını belirlemeniz gerekmektedir.

 

APA Nedir?

APA (Advanced Provisioning Allowance) yani İleri Tedarik Harcırahı, kiralık sözleşmesinin ilave masraflarının güvence altına alınarak, tatil içerisinde kiralama yapan kullanıcının, ödediği ücretin içerisine dahil olan bütün hizmetleri aktaran formdur. Seyahat planı oluştururken deniz aracının, mürettebatın, varış noktasının ve seyahat boyunca oluşabilecek masraflarınızın tamamı APA içerisinde belirtilmektedir. Naviera’da kullanıcıların masraflarını ve masraf kalemlerini düşünerek, ek ücret vs çıkartmamak adına APA formlarıyla çalışarak, kullanıcıların güvenli bir seyahat geçirmeleri için gereken bütün önlemleri almaktadır. APA içerisinde;

 

 • Yakıt
 • Yiyecek
 • İçecek
 • Eğlence
 • Tıbbi Bakım
 • Su Aktivitesi Teçhizatları
 • Kiralık Ekipmanlar
 • Yatak Ücreti
 • Gümrük
 • İletişim
 • Mürettebat Masrafları

 

yer almaktadır. Misafirler yat kiralama aşamasında tamamen güvenli bir seyahat geçirmek için bu formu doldurabilmektedir. Detaylar için https://www.naviera.com.tr/hakkimizda/ adresinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

 

Erken Rezervasyon Fırsatları

Erken rezervasyon fırsatları gulet yat kiralama hizmetlerinde Naviera’yı tercih eden misafirler için yüksek sezon içerisinde bütçelerine uygun bir kiralama yapabilmeleri açısından büyük bir fırsattır. Tatillerinde hem lüks bir gulet kiralamak hem de yüksek yatak sayısı ve her şey dahil bir hizmet almak isteyen misafirler için sunulan erken rezervasyon fırsatları, konukların bütçelerine uygun bir tatil planlamaları açısından büyük ayrıcalık tanımaktadır. Siz de keyifli bir tatil için bugüne özel fırsatlarla Naviera’yı ziyaret edebilir ve unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Sezonluk Ücretlendirme Farkları

Sezonluk ücretlendirme farkları, yılın aylarına göre değişiklik göstermektedir. Yüksek aylar olan Haziran, Temmuz, Ağustos’ta hava koşulları ve tatil sezonu olması nedeniyle ücret standartlarında da artış olacaktır. Fakat buna kıyasla Nisan, Mayıs, Eylül ve Ekim aylarını tercih eden misafirler, daha düşük fiyatlarla tatil yapabilme şansını yakalayacaklardır. Düşük sezon olarak nitelendirilen bu aylarda daha bütçe dostu fiyatlara tatil yapabilmek mümkündür.

 

Mürettebat Hizmetleri

Mürettebat hizmetleriyle unutulmaz bir tatil yaşamak için bugün siz de Naviera ile her şey dahil bir tatil için gereken adımları atabileceksiniz. Tatilinizde unutamayacağınız bir deneyim yaşamak için gereken bütün fırsatları bir araya getirebileceksiniz. Mürettebat güvenlik, servis, mutfak, günlük tekne işleyişi ve su aktivitelerinde sizlere hizmetlerini sağlayacak ve eşsiz bir deneyim yaşamanız için gereken fırsatları bir araya getireceklerdir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image